SOSYAL MEDYA ARKADAŞLARI YERYÜZÜ SOFRASINDA İFTAR AÇTILAR

Trabzon'da bir grup Maria Puder adlı KTÜ Öğrencisinin Önderliğinde sosyal medya üzerinden varmısınız Sofranızdakileri paylaşmaya ''Yeryüzü Sofrasında'' sloganı ile yola çıkarak oluşturdukları İftar Grubuna havanın yağışlı olmasına rağmen ilgi büyüktü .

SOSYAL MEDYA ARKADAŞLARI YERYÜZÜ SOFRASINDA İFTAR AÇTILAR
SOSYAL MEDYA ARKADAŞLARI YERYÜZÜ SOFRASINDA İFTAR AÇTILAR
 
Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com Uzun Sokak / Trabzon 

Trabzon'da bir grup Maria Puder adlı KTÜ Öğrencisinin Önderliğinde sosyal medya üzerinden varmısınız Sofranızdakileri ''Yeryüzü Sofrasında'' paylaşmaya sloganı ile yola çıkarak oluşturdukları İftar Grubuna havanın yağışlı olmasına rağmen ilgi büyüktü . ''Varmısınız Sofranızdakileri paylaşmaya'' dediler kocaman bir Aile Topluluğu oldular Evlerinden Gazetelerini aldılar Buzdolaplarından ,Zeytin ,peynir ,domates,Salatalık ve Karpuzlarını aldılar doğru uzun Sokakta Sokak İftarına koştular Gazeteleri Altlarına Minder ve Sofra yaptılar Fırından yeni çıkmış sıcacık Taze Pideleri kırdılar ve sofralarını kurdular hiç kimse bir birini tanımıyordu ama hepsi orada bir aile kardeş oldular ortak bölüşerek paylaşarak İftar etmeyi herkese öğrettiler .Bu organizasyonda ne bir parti neden bir dernek vardı hepsi özgür ve bağımsız sosyal medya dostlarıydı .
Sokak İftarına Katılanlar ; Yeryüzünün nimetlerini ''yeryüzü soframızda'' kardeşçe paylaşıp muhabbetle iftarımızı  yapıyoruz. Gazeteni,simit,ekmek,zeytin,hurmanı...alınız da geliniz.Herkes,herkes gelsin dedik ve geldiler bir topluluk olduk Allah'ın verdiği nimetleri yer yüzü soframızda paylaştık Elhamdulillah dediler.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2015, 21:52
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160