ÇÖMLEKÇİ'DE RUSLAR GİDİYOR DİĞERLERİ SAHNE ALIYOR

Trabzon Çömlekçi'de Ramazan veya Oruç fark etmiyor değişen bir şey yok ,Ruslar Ülkelerine gönderiliyor Diğerleri sahne alıyor.

ÇÖMLEKÇİ'DE RUSLAR GİDİYOR DİĞERLERİ SAHNE ALIYOR

 ÇÖMLEKÇİ'DE RUSLAR GİDİYOR DİĞERLERİ SAHNE ALIYOR BİRİSİ BU REZİLLİĞE SON VERSİN 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Çömlekçi'de Ramazan veya Oruç fark etmiyor değişen bir şey yok ,Ruslar Ülkelerine gönderiliyor Diğerleri sahne alıyor  Öyle ki Çömlekçi Çömlekçi Belediye Otobüs Durağında Kadınların Ailelerin Çocukların Önünde kimseyi de tınlamadan alanen pazarlık yapılıyor pazarlık sonucu araç gelip alıp gidiyor veya otele geçiliyor . 

Çömlekçi Balıkçılarının üst kısmında Alt Geçit yanında yapılan bu rezilliğe kim dur diyecek. Trabzon Rize ve Çevre İlçelere gitmek için durakta Bekleyen Aileler çocuklarımızı eşlerimizi artık Trabzon'a gönderemez olduk yanımızdan geçen araç sahipleri o rezilleri bizden sanıp kötü kötü laflar atıyor rezil oluyoruz Durakta araç bekleyen Erkeklere gelip kadın istiyormusunuz diye sormaları ise çok aşağılık ve rezil bir şey çok utanıyoruz Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı duysun sesimizi Tanjantta bize Otobüs Duraklarını kullandırsın bu rezilleri görmek istemiyoruz artık bizde Tanjant'tan Otobüse binip Sürmene -Of ve Araklı'ya gitmek istiyoruz yoksa biz vatandaş değilmiyiz bizi kötü insanların olduğu yerleremi layık görmekteler diyerek dert yandılar . Otobüs Yolcuları Trabzon Ahlak Büro Amirliğinin bu rezilliğe son vermesini de istediler .
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2015, 21:51
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160