SOYLU VE GÜMRÜKÇÜOĞLU YOMRA VE TRABZON HİZMETE DOYACAK ÇOK ŞANSLISINIZ 

Haber : Ömer Altıntaş   / Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com 


SABAH UZUN SOKAK VE KUNDURACILAR ESNAFI SELAMLANDI ÖĞLEDE YOMRA HALKI 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin kaptanlığında AK Parti Trabzon kadrosu seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Revi ve beraberindeki Trabzon Milletvekili Adayları Meydan Parkı, Uzun Sokak ve Kunduracılar Caddesinde esnaf ziyareti yaptı ve gövde gösterisinde bulundu. Ortahisar ilçesindeki esnaf ziyareti programına AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Süleyman Soylu, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora katıldı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş da esnaf ziyareti programına eşlik etti.

SOYLU ANKARA’YA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GİTMEK İSTİYORUZ
Ortahisar ilçesindeki programın sonunda Kunduracılar Caddesinde basın mensuplarına açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Adayı Soylu, “7 Haziran’daki Genel Seçimler hem Trabzon’umuz hem de ülkemiz için çok önemli. Trabzon’daki 6 Milletvekilliğinin tamamını kazanarak 6-0 yapmak istiyoruz ve buradan Ankara’ya güçlü bir şekilde gitmek istiyoruz.” dedi. Ortahisar’daki programın ardından Başkan Revi, Milletvekili Adayları ve Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti Yomra İlçe Teşkilatındaki Milletvekili Aday Tanıtım toplantısına katılmak üzere Yomra’ya hareket etti.  

YOMRA'DA İSE PARTİLİLER İLÇE BİNASINA SIĞMADI  

Yomra İlçe Teşkilatındaki Aday Tanıtım Toplantısında İlçe Başkanı Mustafa Pehlivan açılış konuşmasını yaparken ardından Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu selamlama konuşması yaptı. Sağıroğlu’nun ardından konuşma yapan Gümrükçüoğlu, Yomra’nın evladı olmaktan gurur duyduğunu ifade ederek 7 Haziran Genel Seçimlerinde Yomra’nın üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğini belirtti.  Gümrükçüoğlu’nun ardından selamlama konuşması yapan Revi, “Aday tanıtım toplantılarımızın sonuncusunu Yomra’da yapıyoruz ve bu ilçe binamıza sığmayan heyecan dolu kalabalığı görünce daha çok motive oluyoruz. Katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah Şampiyon Yomra’mızın da desteğiyle Trabzon’daki 6-0 hedefimize hep birlikte ulaşacağız.” şeklinde konuştu.

TOSUN İKİNCİ YARIYA HAZIRLIK DEVAM EDİYOR

Başkan Revi’nin ardından partililere seslenen Prof. Dr. Tosun ise “Trabzon’daki her bir ilçemizde aday tanıtım toplantılarımızda büyük bir coşku hakimdi, teşkilat mensuplarımızın bu derece dinamik ve enerjik olması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Allah’ın izniyle ve sizlerin de desteğiyle 7 Haziran Genel Seçimlerinde İl Başkanımızın belirlemiş olduğu hedefe ulaşacağız.” dedi.  Yeni Türkiye’nin ikinci yarısının başladığını ifade eden Soylu ise yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “Değerli Yomralı hemşerilerim hedefimiz olan Yeni Türkiye’nin ilk yarısını hep birlikte tamamladık ve şimdi ikinci yarı için hazırlık halindeyiz. Bu hazırlıkta vatandaşlarımızla tek tek tokalaşacak ve sorunlarını dinleyeceğiz, çalmadık kapı bırakmayacağız. Trabzon’un 18 ilçesinde bütün mahallelerini karış karış gezeceğiz.”   Trabzon’a AK Parti iktidarı döneminde büyük yatırımlar yapıldığını ifade eden Soylu, “Trabzon verdiği desteğin karşılığını fazlasıyla aldı ve bundan sonrada almaya devam edecektir. İl Başkanımızla, Milletvekili Adaylarımızla ve Belediye Başkanlarımızla çok iyi bir hazırlık içerisindeyiz. Trabzon’u Yeni Türkiye’ye yakışır bir şekilde harekete geçirecek projelerle geliyoruz. Trabzon için müjdelerimiz olacak bu hazırlık içerisinde vatandaşlarımızla iletişimi ihmal etmeyeceğiz. Hep birlikte Türkiye diyerek Bize Her Yer Türkiye ve Bize Her Yer Trabzon diyerek 7 Haziran’da Trabzon’dan Allah’ın izniyle 6 Milletvekili çıkaracağız. Bu sizlerin desteğiyle olacaktır, milletimiz eğitimden sağlığa ekonomiden alt yapıya her alanda yapılanları görüyor ve ona göre de gereken desteği veriyor.” dedi.

 “AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI  MUHAMMET BALTA VE AYSE SULA KÖSEOĞLU ÇAĞLAYAN’DA PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU”

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Muhammet Balta ve Ayşe Sula Köseoğlu, seçim koordinasyon merkezinin programları çerçevesinde, Çağlayan Mahallesinde Pazar esnafını ziyaret etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Milletvekilli Adayları Balta ve Köseoğlu Pazarcıların ve halkın istek ve taleplerini dinlediler.  MUAHMET BALTA: “BİZ HALKIMIZLA YÜRÜYORUZ” Tüm pazarı gezerek esnafla vatandaşla tek tek tokalaşan AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, kendisine gösterilen ilgiden memnun olurken “Seçim çalışmaları kapsamında çarşı pazar, ev ev gezerek 7 Haziran’a kadar çalışmalarını sürdüreceğiz.  Bir siyasi parti seçim sloganı olarak ‘Bizimle Yürü Türkiye’ diyor. Yine insanlara emrediyor. Bakın biz halkımızla yürüyoruz. Diğerleri halkımıza hala talimat veriyor. Bizim çok yaptığımız hizmetler var. Ziyaret edilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmayarak bunları anlatacağız. İnsanımız en iyisine layık. Bunları biz yaptık yine biz yapacağız. Gece gündüz demeden çalışacağız. Esnafımız ve pazar için gelen vatandaşlarımızın AK Partiye ve bizlere teveccühü her zaman ki gibi. Memnuniyet içindeler. Onların memnuniyeti bizleri de çok mutlu ediyor. Bizim tarihimizde, bizim kültürümüzde esnaf ve sanatkar sadece ticaret erbabı değildir. Esnaf ve sanatkar ticaretiyle birlikte toplumun inşa eden, toplu irşat eden aydınlatan, toplumu ayakta tutan kesimdir. Sizin böyle bir önemli göreviniz var. Ülkemizin her ilinde, ilçesinde, mahallesinde fedakarca hizmet veren pazarcı esnaflarımızın tamamına hayırlı, bereketli kazançlar temenni ediyorum” dedi.

AV.AYSE SULA KÖSEOĞLU: “TRABZON’A ve ÜLKEME HİZMETİ BOYNUMUN BORCU BİLDİM”
Pazarcılar ve alışveriş için pazara gelen vatandaşlarla sohbet edip esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Ayşe Sula Köseoğlu ise  “Pazarcı esnafımız sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine, pazardaki bütün her şeyini topladığı ana kadar yaz kış demeden yağmur çamur demeden alın teri ile emeği ile çalışır. Bu gayretiyle hem kendi rızkını temin eder hem de her evde ihtiyaç duyulan sebzeyi, meyveyi en taze şekilde insanımıza ulaştırır. Sizlerin milletimizin gönlündeki yeriniz inanın bunların hiçbiri ile mukayese edilmez. Trabzon için çıktığımız bu yolda birlikte omuz omuza çalışmalıyız. Ben Trabzon’a ülkeme hizmeti boynumun borcu bildim. Çıktığımız bu yolda sizlerin bizlerin yanında olduğunuzu görmek, bilmek beni daha çok hizmet aşkı ile dolduruyor. Rabbim çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun" dedi.