“YENİ ANAYASA ve BAŞKANLIK SİSTEMİ“ PANELİNE İLGİ

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği Trabzon Zorlu Oteldeki ''Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi '' Adlı Panel Yrd.Doç. Dr Cem Duran Uzun ,Halime Gökçe,Halime Kökçe ,Dr.Murat Yilmaz ve Ak Parti Genel başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Konuşmacı olarak katılımı ile başladı .

“YENİ ANAYASA ve BAŞKANLIK SİSTEMİ“ PANELİNE İLGİ

 "YENI ANAYASA ve BAŞKANLIK SISTEMI" PANELİNE TRABZON ZORLU OTELDE İLGİ BÜYÜKTÜ
Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com
Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının Düzenlediği Trabzon Zorlu Oteldeki ''Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi '' Adlı Panel Yrd.Doç. Dr Cem Duran Uzun ,Halime Kökçe,Halime Kökçe ,Dr.Murat Yilmaz ve Ak Parti Genel başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Konuşmacı olarak katılımı ile başladı .

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ,Ak Parti Trabzon Millet Vekili Adayı Süleyman Soylu'nun yanısıra ,Ayşe Sula Köseoğlu,Nihat Tosun ,Millet Vekili Safiye Seymenoğlu,Ak Parti Millet Vekili Adayı Av.Salih Cora,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ,Ak Parti Trabzon Millet Vekili Aday Adayı Leyla Kalaycı ,Kadın Kolları Başkanı ,Gençlik Kolları Başkanı ,İl ,İlçe Yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı


Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2015, 21:39
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160