YAVUZ AYDIN ŞALPAZARI HALKI BİZİ BAĞRINA BASTI

MHP Şalpazarı Mitinginde yer yerinden oynadı Mahşeri kalabalık Miting alanını doldurdu.MHP Milletvekili Koray Aydın, İl Başkanı Muammer Demeli, Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar, ‪‎Şalpazarı‬ Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Şalpazarı

YAVUZ AYDIN ŞALPAZARI HALKI BİZİ BAĞRINA BASTI

 YAVUZ AYDIN ŞALPAZARI HALKI BİZİ BAĞRINA BASTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

MHP Şalpazarı Mitinginde yer yerinden oynadı Mahşeri kalabalık Miting alanını doldurduMHP Milletvekili Koray Aydın, İl Başkanı Muammer Demeli, Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar, ‪‎Şalpazarı‬ Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa Yaşar ile ‪MHP‬ Şalpazarı İlçe Binasını ve  Bayanlara özel Kültür Merkezi'nin açılışlarını yaptılar. Ardından horonla başlanılan  mitinge, sevgi seli ve coşku arasında tamamladılar. MHP Trabzon Millet Vekili Adayı Yavuz Aydın Bizi bağrına basan Ağasarlı kardeşlerimle Şalpazarı'nı salladık. Artık Şalpazarı ve Büyük Liman Halkı Öz evlatlarını bağrına basmıştır ayak oyunları ile bu sevgi bağı bozulamaz herkes yerini bilecek dedi.

MİTİNG'TE BİR KONUŞMA YAPAN KORAY AYDIN 

Ak Parti Gidiyor MHP Geliyor artık o ayak seslerini duyabiliyorum yeter artık vatandaşın ümiğini sıktılar zenginler türettiler fakiri daha fakir insanları muhtaç duruma soktular  yeter artık bunların gidişi 7 Haziran Akşamını öteye geçmemeli dedi.
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 00:13
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160