banner277

TRABZON'DA SON MİTİNG İTTİFAK'TAN

Milli İttifiak'ın Trabzon mitingi- Mustafa Destici'nin vatandaşları selamlaması- Destici'nin konuşması Milli İttifak'ın Trabzon mitingi- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Bizi Türkiye'nin en başarılı hükümeti Refah-Yol hükümetinden biliyorsunuz.

TRABZON'DA SON MİTİNG İTTİFAK'TAN

TRABZON'DA SON MİTİNG İTTİFAK'TAN 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Milli İttifiak'ın Trabzon mitingi- Mustafa Destici'nin vatandaşları selamlaması- Destici'nin konuşması Milli İttifak'ın Trabzon mitingi- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Bizi Türkiye'nin en başarılı hükümeti Refah-Yol hükümetinden biliyorsunuz. Bizi, son yüzyılın en büyük dış politik hamlesi olan D-8'lerden biliyorsunuz"- Eski BBP Genel Başkanı Destici: - "Madem meydanlarda çıkıp halkın karşısına 50 kişinin ölümünden sorumlu diye gösterdiğiniz bir adamla ilgili niye cezai bir süreç başlatmıyorsunuz" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Bizi Türkiye'nin en başarılı hükümeti Refah-Yol hükümetinden biliyorsunuz. Bizi, son yüzyılın en büyük dış politik hamlesi olan D-8'lerden biliyorsunuz" dedi.

Sadet Partisi Mitingine katılımın çok az olması biraz düşündürdü ittifak bunun neresinde diye Mitingi 500 Kişi ancak Dinledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 19:11
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273