TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI 23-24 MAYIS'TA NOVOTEL'DE

TİAB Başkan Vekili Ahmet Koç, Başkan Yardımcıları Mustafa Günaydın, Kenan Kum ve Genel Müdür Kenan Malkoç ortak Açıklamasında TİAB Trabzon İş Adamaları ve Bürokratları Derneği 2.inci Çalıştayını 23-24 mayısta Trabzon Novotel'de yapacak.

TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI 23-24 MAYIS'TA NOVOTEL'DE

 TİAB ''MARKA ŞEHİR TRABZON STRATEJİ ÇALIŞTAYI 23-24 MAYIS'TA NOVOTEL'DE  

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

TİAB Başkan Vekili Ahmet Koç, Başkan Yardımcıları Mustafa Günaydın, Kenan Kum ve Genel Müdür Kenan Malkoç'un açıklamasnda . Trabzon İşadamları ve Bürokratları Derneği ( TİAB)'in  ilkini 25 Şubat 2015' deİstanbul Ümraniye Trabzon Park Dernek tesislerinde yaptığı çalıştayın, II. ayağı Trabzon' da 23 - 24 Mayıs 2015 tarihlerinde saat:09:30' da Trabzon Novotel' de yapılacak.

İlk Toplantıda Stratejisi Çalıştayı İstanbul’da gerçekleştirilmişti. Ümraniye Trabzon Park’ta gerçekleştirilen çalıştayda Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Çevre ve Şehircilik eski Bakanı AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Sürmene Belediye Başkanı Adına Refayettin Çebi,İş Adamı Ertan Malkoç,Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, DOKA Başkanı Çetin Oktay Kaldırım, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TİAB Başkanı Atalay Şahinoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sezen Şener Komşuoğlu, sinema sanatçısı Kadir İnanır, Kaya Çilingiroğlu, ilçe belediye başkanları, STÖ temsilcileri, Trabzonlu iş adamları ve bürokratlar hazır bulundu.  Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Atalay Şahinoğlu, organizasyonun gerçekleştirildiği Trabzon Park’ın yoğun çabaları sonucunda İstanbul’a ve Trabzonlulara kazandırıldığı ifade ederken, “Trabzon’un ismini verdiğimiz 500 dönümlük bu tepeyi herkes görsün diye bu toplantıyı burada yapıyoruz” dedi. TİAB Çalıştayının Yükünü Tiab Müdürü Kenan Malkoç Çekmişti.TİAB Çalıştayına bizde  www.trabzonhaber24.com Ailesi Adına Katılmıştık .Güzel Misafir Perverlikleriiçin TİAB Yönetimine Genel Müdür Kenan Malkoç'a Teşekkür ederiz tekrar.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2015, 20:41
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160