SÜRMENE YEMİŞLİ MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ BÜYÜKŞEHİRDEN GEÇTİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Bugünkü Oturumunda Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun Trabzon Tanıtım programı için 80 Kişilik Ekibi ile Çıkartma yaptığı İran'da olduğu için Başkanlığa Vekaleten Meclis Üyesi Seyfullah Kınalı baktı.

SÜRMENE YEMİŞLİ MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM  PROJESİ BÜYÜKŞEHİRDEN GEÇTİ

 SÜRMENE YEMİŞLİ MAHALLESİ KENTSEL  PROJESİ BÜYÜKŞEHİRDEN GEÇTİ

Haber . Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Bugünkü Oturumunda Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun Trabzon Tanıtım programı için 80 Kişilik Ekibi ile Çıkartma yaptığı İran'da olduğu için Başkanlığa Vekaleten Meclis Üyesi  Seyfullah Kınalı baktı. 

Başkan Vekili Seyfullah Kınalı'nın idare ettiği Büyükşehir Belediye Meclisi Gündeme aldığı son madde de Sürmene Yemişli Mahallesinden Muratlı Mahallesine kadar Olan alan içinde TOKİ İle Geri dönüşüm gerçekleştirmesine olanak veren Oylama sonucunda Sürmene Yemişli Mahallesini geri dönüşüme alan kararı oy birliği ile oyladılar . 

SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI RAHMİ ÜSTÜN ; 

Bizlerden önce yapılan Çarpık yapılaşma sonucu Yemişli mahallesinde yaşanılır bir durum yok açılen meclis kararının onanmasını talep ediyoruz inşallah TOKİ İle bir araya gelip bu sancıdan kurtarmalıyız dedi.Daha sonra Oylamaya Geçen Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri Oy Birliği ile Sürmene Yemişli Mahallesi Geri dönüşüm projesini oyladılar .
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 23:06
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160