MHP ORTAHİSAR TEŞKİLATI YAVUZ AYDIN İLE KAN VERDİ

MHP Trabzon Ortahisar İlçe Başkanlığı yönetim kurulu olarak Bu gün Trabzon Meydan'da Kan alma aracında kan veriler kan verme kampanyasına MHP Trabzon Millet Vekili Adayı Yavuz Aydın'ında destek verdiği kampanyada MHP Millet Vekili Yavuz Aydın Sosyal sorumluluk Projesine destek vererek kan verdi.

MHP ORTAHİSAR TEŞKİLATI YAVUZ AYDIN İLE KAN VERDİ

 MHP ORTAHİSAR TEŞKİLATI YAVUZ AYDIN İLE KAN VERDİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

MHP Trabzon Ortahisar İlçe Başkanlığı Başkan Burhan Bekar ve yönetim kurulu olarak Bu gün Trabzon Meydan'da Kan alma aracında kan veriler kan verme kampanyasına MHP Trabzon Millet Vekili Adayı Yavuz Aydın'ında destek verdiği kampanyada MHP Millet Vekili Yavuz Aydın Sosyal sorumluluk Projesine destek vererek kan verdi.

MHP Trabzon Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar Milliyetci Hareket Partisi Olarak her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluk Projelerine destek vermeye devam edeceğiz dedi.Bekar Çok arkadaşımız listeye yazıldı peyder pey kan verecekelr Meydanadaki bu araç yetmedi bir seferde kan alamaya dedi.

MHP TRABZON MİLLET VEKİLİ ADAYI YAVUZ AYDIN ;

Halkımızın ihtiyacı olan Kan için elimizden geleni yapacağız önemli olan insanlarımız hastane köşelerinde kan diye feryat etmesin hastalar Ameliyat masalarında ölmesin gereği şimdi olduğu gibi daha sonrada yapılacak diyerek kan verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 23:08
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160