MHP ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI BURHAN BEKAR PROVOKATÖRLERE DİKKAT

MHP Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar’ın 1 Mayıs Emekçi Bayramı sırasında meydana gelen olaylarla ilgili açıklama yaptı. İŞTE O AÇIKLAMA 1 Mayıs Emeği ile geçinen, alın teri akıtarak hayatını sürdürmeye çalışanların günüdür.

MHP ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI BURHAN BEKAR PROVOKATÖRLERE DİKKAT

 MHP ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI BURHAN BEKAR'DAN HDP OLAYLARI İLE İLGİLİ JET AÇIKLAMA GELDİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 MHP Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar’ın 1 Mayıs Emekçi Bayramı sırasında meydana gelen olaylarla ilgili açıklama yaptı.

Burhan BEKAR ; 1 Mayıs Emeği ile geçinen, alın teri akıtarak hayatını sürdürmeye çalışanların günüdür.  Milliyetçi Hareket Partisi emeğe, emekçiye, alın teri ile kazanarak helalinden evine ekmek getirmek getirme gayretinde olan işçi kardeşlerimizin yanındadır, yanında olmaya devam edecektir. Milliyetçi Hareket Partisi “İşçinin hakkını alın teri kurumadan veriniz” diyen bir inancın sahipleridir. Milliyetçi Hareket Partisi her türlü fikre saygı duymanın yanında, her türlü siyasi hareketinde hoşgörü ile karşılanır. Terör karşısında çaresiz kalanlar, provakatif eylemler yapmaya her zaman kalkmışlardır. Şu asla unutulmasın, kaynağı bizce belli olan, kimlerin nereden organize ettiği, nereden taşıyarak getirdiği bu provokatörler Trabzon’un birliğini asla bozamayacaklardır. Şu asla unutulmasın, içinde partimizin yöneticilerin olmadığı, başlarında partimizin temsilcilerinin bulunmadığı hiçbir eylem Milliyetçi Harekete mal olamaz. Velev ki bizi hatırlatan işaretler yapsınlar. Biz dün olduğu gibi bugünde emeği ile alın teri ile helalinden kazanarak geçimini bin bir zorlukla sürdüren kardeşlerimizin bayramını kutluyor ve onların terli ama tertemiz alınlarından öpüyorum. 

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 23:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160