KORAY AYDIN'A BABA OCAĞINDA SEVGİ SELİ

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, seçim çalışmalarını Yomra’da sürdürdü. MHP Yomra İlçe Başkanı Osman Salih Dilaveroğlu ile MHP İl Yöneticileri Abdurrahman Kınalı, Yılmaz Şahin, Bülent Kongur ve Mahmut Dursun’un eşlik ettiği programa, eski ve yeni ilçe yöneticilerinin birlikte katılması Yomra'lılar tarafından takdirle karşılandı.

KORAY AYDIN'A BABA OCAĞINDA SEVGİ SELİ

 KORAY AYDIN'A BABA OCAĞINDA SICAK İLGİDEN MUTLU OLDU

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com 

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, seçim çalışmalarını Yomra’da sürdürdü. MHP Yomra İlçe Başkanı Osman Salih Dilaveroğlu ile MHP İl Yöneticileri Abdurrahman Kınalı, Yılmaz Şahin, Bülent Kongur ve Mahmut Dursun’un eşlik ettiği programa, eski ve yeni ilçe yöneticilerinin birlikte katılması Yomralılar tarafından takdirle karşılandı.
Yomra’da esnafı ve bazı kamu kuruluşlarını ziyaret eden Aydın, “Yomralı bir aday olmamız dolayısıyla hemşehrilerimiz bize desteklerini ifade ediyorlar. Yomra’nın MHP ile beraber yürüdüğüne şahit oluyoruz” dedi.
Yomra’da gördüğü sıcak ilgiden memnun olduğunu ifade eden MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, “Yomralı bizimle yürüyecek, Koray Aydın’a sahip çıkacaktır” dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2015, 23:49
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160