KORAY AYDIN ;EKMEK BİLE KARTLA ALINIR OLDU

MHP Trabzon Millet Vekili Koray Aydın Memleketi Yomra'da Seçim çalışmaları için girdiği fırında gördüğü Kredi kartı Geçerlidir yazısını görünce çıldırdı.

KORAY AYDIN ;EKMEK BİLE KARTLA ALINIR OLDU

KORAY AYDIN ;HALKIN CEBİNDE EKMEK ALACAK PARA YOK KARTLA EKMEK ALINIR OLDU

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Yomra’da yoğun ilgiyle karşılandı.

Beraberinde MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, MHP Yomra İlçe Başkanı Osman Salih Dilaveroğlu, İl ve ilçe yöneticileriyle Yomra’ya çıkarma yapan Koray Aydın, Yomra pazarını ziyaret etti, pazarcı esnafının dertlerini dinledi, ardından çarşı esnafıyla bir araya geldi, MHP’nin proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, ziyaret ettiği bir fırınının kapısındaki “kredi kartı geçerlidir” yazısı üzerine fırıncıya piyasanın durumunu, yazının sebebini, veresiye durumlarını sordu ve siyasilerden beklenti ve taleplerine yönelik görüşlerini aldı.

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, normalde eskiden beri peşin parayla alınan ekmeğin, vatandaşın cebinde nakit para kalmaması nedeniyle artık kredi kartıyla alınır hale geldiğini, büyük harflerle yazılan “veresiye yoktur” yazılarına rağmen, veresiye dönemin başladığını, piyasadaki nakit darlığının çarşı ve Pazar esnafının belini büktüğünü bildirdi. En ucuz ve en temel ihtiyaç maddesi olan ekmeğin bile kredi kartıyla alınır hale gelmesinin üzerinde duran Koray Aydın, kredi kartı kullanmanın gelecekten borç almak anlamına geldiğini, biriken kredi ve kredi kartı borçlarının gittikçe ödenemez ve döndürülemez hale geleceğini ve bir noktada bütün vatandaşları zincirleme etkileyecek büyük bir soruna dönüşeceğini belirtti.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2015, 23:05
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160