İL JANDARMA ALAY KOMUTANI TRABZON'A VEDA ETTİ

Trabzon İl Jandarma Komutanı Albay Turgay Aras Hatay İl Jandarma Komutanlığına atandı .Albay Turgay Aras için dün gece DSİ Sosyal Tesislerinde veda yemeği düzenlendi.

İL JANDARMA ALAY KOMUTANI TRABZON'A VEDA ETTİ

 İL JANDARMA ALAY KOMUTANI TRABZON'A VEDA ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Hatay İl Jandarma Komutanlığına atanan Albay Turgay Aras için dün gece DSİ Sosyal Tesislerinde veda yemeği düzenlendi.
Yemeğe Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ve eşi Rukiye Öz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Kocaoğlu ve eşi, Vali yardımcıları, İl Jandarma Komutanı Albay Turgay Aras ve eşi Yeşim Aras, İl Emniyet Müdürü Murat Köksal, Sahil Güvenlik Trabzon Grup Komutanı SG. Yarbay Sinan Mamak ile ilçe kaymakamları katıldı.

Kamu görevlilerinin bu duyguları her zaman yaşadığını ifade eden Vali Öz, “Bir yerde görev yaparken belli dostluklar ediniyoruz, sonrasında başka bir yere görevlendirildiğimizde farklı ve buruk bir ayrılık yaşıyorsunuz. Bu işin tabiatında var. İyi ki de var diyorum. Çünkü farklı bölgelere, insanlara hizmet etmenin hazzını da yaşıyorsunuz. Farklı dostlarla tanışıyorsunuz. Bu yönüyle bakıldığı zaman bu görevi bir zenginlik olarak değerlendiriyorum.

İl Jandarma Komutanımız da disiplini, insan odaklı yaklaşımı, sevgisi, çalıştığı personelle güzel ve uyumlu bir çalışma dönemini tamamladı. Trabzon halkına insan odaklı hizmetler yaparak onların sevgisini kazandı. Görev alanı içerisinde ‘acaba’ diye bir tereddüdümüz asla olmadı. Onunla beraber güven veren kaliteli bir çalışma dönemi yaşadık. Yeni görevinde de başarılı olacaktır. Kendisine bundan sonraki görevinde de başarılar diliyorum” dedi.
Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Kocaoğlu da, “Trabzon’da bulunduğu dönem içersinde her türlü faaliyette bizlere destek oldular. Karşılıklı güzel diyaloglar içinde çalıştık. Gittiği yerde de başarılı olacağına inanıyor, ailesiyle mutlu bir hayat sürmesini diliyorum” diye konuştu.

Albay Turgay Aras ise, Trabzon’da görev yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Burada çok güzel anılarımız, hatıralarımız oldu. Trabzon insanıyla, doğasıyla çok güzel bir şehir. Burayı asla unutmayacağım” dedi.

Vali Öz, Albay Turgay Aras’a başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi verirken, eşine de kahve fincan takımı hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 18:03
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160