İĞRENÇ OLAY ARAKLI HALKINI SOKAĞA DÖKTÜ

Araklı Belediyesinde geçici işçi olduğu iddia edilen bir kişinin 6 yaşındaki kız çocuğuna istismar girişimi Araklı İlçesindeki halkı ayaklandırdı.

İĞRENÇ OLAY ARAKLI HALKINI SOKAĞA DÖKTÜ
BU İĞRENÇ OLAY ARAKLI HALKINI SOKAĞA DÖKTÜ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Araklı Belediyesinde geçici işçi olduğu iddia edilen bir kişinin 6 yaşındaki kız çocuğuna istismar girişimi Araklı İlçesindeki halkı ayaklandırdı. İlçe halkı “bıktık usandık artık bu tür sapıkları içimizden arındırmamız gerekirken, maalesef bazıları tarafından iğrenç olaylar ilçenin karalanmaması adına örtbas edilmektedir. Bu olaylar nedeniyle kapkara olan imajımızı düzelteceğiz diye ilçedeki sapıklara adeta prim verilmektedir. Artık bıçak kemiğe dayanmıştır. Artık adalet istiyoruz” dediler. 

HALKIN İDDİASI BAŞKAN SAPIĞI KORUDU
Araklı Belediyesinde çalışan ve daha önce iki kez aynı suçtan sabıkası olan B.C İsimli şahıs birkaç gün önce bir çocuğa tecavüz girişiminde bulundu.   Ailenin şikayeti üzerinde harekete gecen emniyet şahsi kaçarken Trabzon’da yakaladı. Bugün Araklı Adliyesine çıkartılan şahıs tutuklanarak ceza evine gönderildi.   Vatandaşların Araklı Adliyesinin  önünü kapattığı olayda polis ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı. Şahsa saldıran vatandaşlar ekip otosunun camlarını kırdı. Olayın ardından bazı vatandaşlar şahıs için Belediye Başkanının Emniyet müdürüyle konuştuğunu ileri sürerek belediye Başkanını Recep Çebi'yi  protesto ettiler. 
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 17:10
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160