FARUK ÖZAK İSTİKRAR SÜRSÜN DİYE SOKAKLARDAYIZ

Ak Parti Trabzon Millet Vekili Eski Bayındırlık Bakanı Koray Aydın bu dönem Millet Vekilliği Son Bulacak Olmasına Rağmen yeniden Millet Vekili Adayı olmuş gibi gece gündüz Trabzon'un her yerinde her alanda onu çalışırken görmek fotoğraflamak mümkün .

FARUK ÖZAK İSTİKRAR SÜRSÜN DİYE SOKAKLARDAYIZ

 FARUK ÖZAK İSTİKRAR SÜRSÜN DİYE SOKAKLARDAYIZ 

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

Ak Parti Trabzon Millet Vekili Eski Bayındırlık Bakanı Faruk Özak bu dönem Millet Vekilliği Son Bulacak Olmasına Rağmen yeniden Millet Vekili Adayı olmuş gibi gece gündüz Trabzon'un her yerinde her alanda onu çalışırken görmek fotoğraflamak mümkün . Faruk Özak artık bu şehirle ben bütünleşmişim her kesin Faruk Ağabeyisiyim başı sıkışan beni arar açıkta kalan beni arar aramalıda Allah Tüm Trabzonlu Hemşehrilerimden razı olsun her şey onlar için Tüm çabamız İstikrar Büyüsün devam etsin diye sokaklardayız Özak yatmak uyumak yok Türkiyenin geleceği İstikraraı için bu seçim alınmalı diyor.

Bayındırlık Eski Bakanı Trabzon Millet Vekili Faruk Nafiz ÖZAK Trabzon'da Sivil Toplum örgütleri ile ve STK 'lar la sürekli içli dışlı olan yardımlarını esirgemeyen Faruk Nafiz Özak AK Parti Millet Vekili Adaylarına yardım eden gizli bir el gizli bir güç gibi hep bir adım ya önlerinde ya yanlarında yada arkalarında oluyor.Ak Parti Trabzon Millet Vekili Faruk Nafiz ÖZAK Bu gün yine kameralarımıza yakalandı vatandaşlarla Maraş Caddesinde Tek tek tokalaştı selamlaştı,hatırlarını sordu yardıma Muhtaçlara her zaman olduğu gibi yardım etti. Kısacası Eski Bakan Faruk Özak herkesin Trabzon'da Faruk Abisi ....
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 23:05
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160