DÜNYA ŞAMPİYONUNU TRABZON COŞKU İLE KARŞILADI

Dünya Futbol Şampiyonası’nı kazanarak büyük bir başarıya imza atan Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi takımı, Trabzon'a geldi. Trabzon'da coşkulu bir taraftar grubu ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mehteran takımı tarafından karşılandı.

DÜNYA ŞAMPİYONUNU TRABZON COŞKU İLE KARŞILADI

 DÜNYA ŞAMPİYONUNU TRABZON COŞKU İLE KARŞILADI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Dünya Futbol Şampiyonası’nı kazanarak büyük bir başarıya imza atan Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi takımı, Trabzon'a geldi.  Trabzon'da coşkulu bir taraftar grubu ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mehteran takımı  tarafından karşılandı.Başbakan Ahmet Davutoğlu Tarafından Tahsis edilen Özel Ata Uçağı ile Trabzon'a gelen Futbolculara Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Ak Parti Millet Vekili Adayı Süleyman Soylu ve Trabzon Valisi Abdil Celil Öz eşlik etti.

Okul arkadaşlarının yanısıra, ailelerin de hazır bulunduğu karşılamaya Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, İlçe Belediye Başkanları, MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli ,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,siyasi parti il başkanları ile siyasi partilerden Ak Parti Trabzon Miletvekili adayları Ayşe Sula Köseoğlu,Adnan Günnar ,MHP Millet Vekili Adayları Yavuz Aydın,Hüseyin Örs,Hikmet Yılmaz ve Hasan Akyüz katıldı.  Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği karşılamada oyunculara çiçekler verildi. Oyuncuların uçaktan inişi sırasında Havalimanında büyük bir alkış tufanı koptu. Resmen izhidamın yaşandığı havalimanında oyuncuların gururları yüzlerinden okunuyordu.Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait mehteren takımının marşlarıyla karşılanan öğrenciler, daha sonra şehir turu atmak için aileleri ile birlikte Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait üstü açık otobüse bindi. Yağmur nedeniyle otobüsün üst tarafı kapatılırken havanın soğuk olmasından dolayı öğrencilerin turu kısa kesecekleri öğrenildi.  Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'da havalimanında öğrencilerle ilgili yaptığı açıklamada, "Hepsi Trabzonspor'un alt yapısından. Onlar bizim çocuklarımız. Trabzon için bu ilk değil. Daha önce de Trabzon Lisesi Dünya Şampiyonu olmuştu. Tranfser bizim işimiz değil, teknik kadronun işi. Temennimiz onlardan bir çoğunun Trabzonspor kadrosuna katılmasıdır. Kaybolup gitmemeleri için çok iyi yetiştirilmesi gerek" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 22:45
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160