DEMELİ TOPLANTIMIZI YAPTIK GEREKLİ BİLGİLER ANKARA'YA GÖTÜRECEĞİM

Trabzon MHP İl Teşkilatı iki gündür Gerekli Sivil Toplum Örgütleri ,MHP Yönetimi ,İlçe Başkanları,Ülkü Ocakları Başkanları ve Kanaat önderleri ile üst üste yaptığı toplantılarla MHP Olası Kolasiyonun hanki Parti ile yapılması gerektiğinin fikirleri ortaya konuldu.

 DEMELİ TOPLANTIMIZI YAPTIK GEREKLİ BİLGİLER ANKARA'YA GÖTÜRECEĞİM
MHP İL BAŞKANI TOPLANTIYI YAPTI FİKİRLER DOSYA HALİNE GELDİ ANKARA YOLCULUĞU BAŞLADI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon MHP İl Teşkilatı iki gündür Gerekli Sivil Toplum Örgütleri ,MHP  Yönetimi ,İlçe Başkanları,Ülkü Ocakları Başkanları ve Kanaat önderleri ile üst üste yaptığı toplantılarla MHP Olası Kolasiyonun hanki Parti ile yapılması gerektiğinin fikirleri ortaya konuldu. Dernek Başkanları ve Ocak Başkanları olası Hükümet'te kimi görmek istediklerini MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli'ye bildirdiler .

MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli ise sorularımıza evet toplandık kanaat Önderlerimizle ve yetkili organlarımızla görüştük yarın sabah Ankara'ya gideceğim MHP İl Başkanları Toplantımıza katılacağım MHP Genel Başkanım bana müsaade ederlerse konuyu kendisine aktaracağım eğer zaman olmazda konuşamazsam dosya halinde hem kendine hemde partimin yetkili organlarına düşüncelerimizi ileteceğim dedi.Muammer Demeli Bizde düşünce hür ama uygulama Partimizin organlarına aittir dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2015, 21:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160