CHP SON GÜN TRABZON MARAŞ CADDESİNDE YÜRÜDÜ

Trabzon CHP İl Başkanlığı Seçim Yasaklarının başlamasından önce son olarak Trabzon Maraş Caddesinde Partililer ve vatandaşlar ile birlikte yürüyüş yaptılar.

CHP SON GÜN TRABZON MARAŞ CADDESİNDE YÜRÜDÜ

 CHP SON GÜN TRABZON MARAŞ CADDESİNDE YÜRÜDÜ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon CHP İl Başkanlığı Seçim Yasaklarının başlamasından önce son olarak Trabzon Maraş Caddesinde Partililer ve vatandaşlar ile birlikte yürüyüş yaptılar. CHP Trabzon Millet Vekili Adayları Başlarında Kaptanları Av.Haluk Pekşen olduğu halde Trabzon Ortahisar Maraş Caddesinden Meydana kadar Kol Kola yürüyerek halka Birlik beraberlik mesajı verdiler .Av.Haluk Pekşen Halkımızın haklarını savunmak Trabzon'umuza daha çok hizmet alabilmek için son kararınız biz olalım gelin birlik olalım Yarınki seçimde oyumuzu CHP 'den yana kullanalım dedi.

HALUK PEKŞEN BU İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜDÜR 

"3 ay önce ne demiştik, önce Trabzon sonra Türkiye kırmızı-beyaza boyayacağız değil mi? Şimdi Kırmızı-beyaza boyadık mı?

Yarın oy kullanmak günü. Ama buradan yine uyaralım. Önemli olan sandığa atılan oy değil sandıktan çıkan oydur. Onun için oylarımıza sahip çıkalım ve sandıkta çaldırmayalım.

Pazartesi günü de Trabzon’u ve baştan başa Türkiye’yi kırmızı-beyaza boyayacağız hep birlikte. Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Sağolun varolun." dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2015, 15:07
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160