Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun,İBB Başkanı İmamoğlu Beşikdüzü’ne Gelecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Piraziz ve Tirebolu ilçelerine İBB tarafından verilen katkıyla hayata geçirilen projeleri yerinde incelemek üzere bugün Giresun’a geldi.

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun,İBB Başkanı İmamoğlu Beşikdüzü’ne Gelecek


BEŞİKDÜZÜ’NDE KÜTÜPHANE AÇACAK ,PARK TEMELİ ATACAK 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Giresun -Ordu Havalimanında karşılayıp tüm programlarında yalnız bırakmayan Trabzon -Beşikdüzü Belediye Başkanı CHP’li Ramis Uzun CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile eşi Dilek İmamoğlu’na program boyunca vatandaşların göstermiş olduğu sevginin görülmeye değer olduğunu belirtti . 

EKREM İMAMOĞLU’NDAN BEŞİKDÜZÜ’NE PARK SÖZÜ 

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramıs Uzun İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu’nu Trabzon Havalimanından Istanbul’a yolcu ederken baş başa görüşme imkanı bulduğunu ,görüşmede Beşikdüzü İlçemizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak yapacak oldukları parkın temelini atmak ve Beşikdüzü İlçemize yeni kazandırmış oldukları Hasan Ali Yücel Kütüphanesinin açılışını yapmak için Beşikdüzü ilçesine geleceklerini belirtti . 


BAŞKAN UZUN “YOK BÖYLE SEVGİ”
İmamoğlu, Espiye’de coşkulu bir kalabalığa yaptığı konuşmasında, “Bütün belediyelere destek oluyoruz. Bizim kapımızı çalan her belediyeyle, partisine bakmadan İstanbul'un gücünü paylaşıyoruz. Ve her insanımıza eşit bakıyoruz. 16 milyon insanımıza eşit bakıyoruz. Hepsinin memnun olması için, yoğun bir gayret içerisindeyiz. Bizi bölmek isteyenlere, parti tercihleri üzerinden insanları ayrıştıran akla karşı iyilikle, güzellikle temiz kalple, ahlakla ve vicdanla mücadele vereceğiz. Ve göreceksiniz; milletimizi üzen, küstüren, ötekileştiren aklı, hep birlikte Mayıs ayında tuş edeceğiz. Bunlar bir avuç insan. İstanbul'da nasıl kazandık? Şimdi Türkiye’de kazanacağız. Bu bir siyasi kazanım olmayacak. Memleket için kazanacağız. Milletimiz için kazanacağız. Geleceğimiz için kazanacağız. Onun için emin adımlarla yürüyelim” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2023, 00:03
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160