BAHÇELİ ''ADAY OLMAK İSTEYEN GELSİN KAPIMIZ AÇIK ''İTTİFAK YOK''

Bahçeli: İttifak düşünmüyoruz, aday olmak isteyen partimize gelsin MHP lideri Bahçeli 7 Haziran seçimleri öncesinde önemli bir çağrıda bulunarak "kapımız herkese açık" dedi.

BAHÇELİ ''ADAY OLMAK İSTEYEN GELSİN KAPIMIZ AÇIK ''İTTİFAK YOK''
DEVLET BAHÇELİ SON NOKTAYI KOYDU ''İTTİFAK YOK '' KAPIMIZ AÇIK 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  


Bahçeli: İttifak düşünmüyoruz, aday olmak isteyen partimize gelsin
MHP lideri Bahçeli 7 Haziran seçimleri öncesinde önemli bir çağrıda bulunarak "kapımız herkese açık" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili olmak isteyenler için aday adaylığı başvuruları başladı. İlk başvuruyu Genel Başkan Devlet Bahçeli yaptı. Bahçeli seçimde ittifak düşünmediklerini söyledi, "Aday olmak isteyenlere kapımız açık" dedi.

"İTTİFAK DÜŞÜNMÜYORUZ, ADAY OLMAK İSTEYN MHP'YE GELSİN"

7 Haziran seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adayı olmak isteyenler için başvurular bugün başladı. İlk başvuruyu Genel Başkan Devlet Bahçeli memleketi Osmaniye'den milletvekili aday adayı olmak için MHP Genel Merkezi'nde yaptı.

Başvurunun ardından soruları yanıtlayan Bahçeli bu sabah itibariyle Başkanlık Divanı üyelerinin de başvurularını yaptığını söyledi. Bahçeli seçim ittifakı ile ilgili bir soru üzerine, "Milliyetçi Hareket Partisi ittifak düşünmemektedir ancak kapısını herkese açmıştır. Aday olmak isteyen, partimizle seçime girmek isteyenler bizim gibi gelip başvurularını yapar ve 18 Mart'a kadar da süremizi kullanmış oluruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 02:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160