AYŞE SULA KÖSEOĞLU LÖSEV İÇİN YOLCU ETTİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu Trabzon'dan Ankara'ya LÖSEV Hastanesi'nin açılışına gitmeye hazırlanan otobüsü ziyaret ederek hem destek verdi hem de iyi yolculuklar diledi.

AYŞE SULA KÖSEOĞLU LÖSEV İÇİN YOLCU ETTİ

 AYŞE SULA KÖSEOĞLU LÖSEV İÇİN YOLCU ETTİ
Haber: Melek Kastan Çakır / www.trabzonhaber24.com 

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu Ankara'da 10 Mayıs Pazar Günü açılacak olan Türkiye'nin en büyük Lösemi Onkoloji Hastanesinin açılışı için Ankara'ya hareket eden Trabzon Lösev Gönüllülerini yolcu etmeyi ihmal etmedi. Trabzon Barosu önünden hareket eden Lösev Gönüllüleri kafilesine hayırlı yolculuklar dileyen AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu 'Allah hastalarımıza şifa versin. Hastanemiz çok güzel, büyük bir hastane. İnşallah o hastaneye vatandaşlarımız hasta olmazlar ve düşmezler. Tüm hastalara acil şifalar diliyorum. İnşallah hayırlısı ile gider dönersiniz, sizleri dönüşünüzde de göreceğim. Allah yolunuzu açık etsin' şeklinde konuştu.

Trabzon Lösev Gönüllüleri 'Yolculuğumuzu sağlayan Başta Bakanımız Faruk Özak,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğu, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Ortahisar Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Leyla Kalaycı, Ankara Koru Hotel Yaşar Öncan'a teşekkür ederiz' dediler. 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 01:00
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160