AV.AYŞE SULA KÖSEOĞLU AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı’nda bir basın açıklaması düzenleyen Köseoğlu, “Yeni Türkiye’nin şekilleneceği 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Trabzon Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu sizlerle paylaşmak için huzurlarınızda bulunuyorum.

AV.AYŞE SULA KÖSEOĞLU AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI

 TRABZON'UN AYŞE'Sİ AYŞE SULA KÖSEOĞLU AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI OLDU 

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı’nda bir basın açıklaması düzenleyen Av.Ayşe Sula  Köseoğlu, “Yeni Türkiye’nin şekilleneceği 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Trabzon Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu sizlerle paylaşmak için huzurlarınızda bulunuyorum. Biz Trabzonlular; doğduğumuz, büyüdüğümüz, yaşadığımız bu şehre dünyada başka hiçbir memlekette olmayan ayrı bir gönül bağıyla bağlıyız. Trabzon ve bizler ayrılmaz bir bütünüz. Nasıl ki kendimiz için, ailemiz için, sevdiklerimiz için hayallerimiz varsa, şehrimiz için de hayallerimiz var.

“Karadeniz kadınının gücünü ve farkını, kadınlarımızın tam desteği ile ülke siyasetine taşımak amacındayım” diyen Köseoğlu, “Bu anlamda bir kadın ve bir anne olarak Trabzonlu kadınlarımızın desteğine de ayrıca büyük önem verdiğimi belirtmek isterim. Trabzon aşkıyla çıktığımız bu yolda bundan sonrasında da AK Parti teşkilatları ve Trabzon halkının yanımda olacağına inanıyorum. Trabzon’u daha ileriye taşımak için, Türkiye’mize hizmet için desteğinize, duanıza talibim. Trabzon halkının sağduyusuna inanıyor güveniyorum. Sizlerin desteği, Cenab-ı Allah’ın takdiriyle bu kez tamamdır inşallah diyorum, son olarak başından bu yana Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, AK Parti’nin yürüttüğü hizmet kervanının içinde daima en ön safta yer almış, AK Parti teşkilatlarında yöneticilik dahil pek çok görevi gururla yerine getirmiş, tüm AK Partililerle aynı Türkiye vizyonunu ve idealini paylaşan biri olarak bu kutlu yoldaki bir başka kulvar olan milletvekilliği için aday adaylık başvurumu yapıyorum. Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve partimizin yeni Türkiye’nin şekillenmesine katkı sağlamak için en titiz değerlendirmeyi yapacağına inanıyorum. Bu zorlu süreçte, bu kutlu yarışta, tüm Trabzonlu hemşehrilerimin ve sizlerin desteğinizi yanımda bilerek, Cenab-ı Allah’tan bizler için ve memleketimiz için bu sürecin hayırla neticelenmesini niyaz ediyor, sizleri sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 20:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160