AK PARTİ GELECEĞİNİ OYLADI

AK PARTİ Trabzon Millet Vekilliği Aday Adaylığı İçin 19 Mayıs Kapalı Spor Salonunda yapılan Temayül oylamasında 1713 Oy kullanıldı katılım oranı ise yüzde 87 oldu .

AK PARTİ GELECEĞİNİ OYLADI

AK PARTİ GELECEĞİNİ OYLADI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Parti Trabzon'dan milletvekili aday adayı olanlar arasında adayların belirlenmesi için ilk aşama olan temayül yoklaması bugün Trabzon 19 Mayıs Kapalı Spor Salon'unda büyük bir katılımla yapıldı.

Temayül yoklamasına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Artvin Milletvekili İsrafil Kışlalı, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Genel Merkez Gençlik Kollarından Fatih Toprak, Genel Merkez Kadın Kollarından Ayşe Bahçecik ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

45 milletvekili aday adayının oylandığı temayül yoklaması teşkilat mensuplarının kendilerine ait sandıklarda kapalı zarf usulü 'gizli oylama' ile yapıldı.

Temayül yoklamasında Trabzon Milletvekilleri; Safiye Seymenoğlu ve Aydın Bıyıklıoğlu, Trabzon eski milletvekili Asım Aykan ve Ak Parti Trabzon eski İl Başkanı Adnan Günnar, temayül yoklaması dışında tutuldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2015, 00:16
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160