Kazanan Türkiye Oldu Teşekkürler Akçaabat Kazanan Türkiye Oldu Teşekkürler Akçaabat

Öncelikle Akçaabat’ta sivil toplum örgütlerini ziyaret eden Özdemir, Akçaabat ve Trabzon ile ilgili hayallerini açıkladı.
Akçaabat bölgesinde her sorunu yakinen bildiğini ifade eden Özdemir, Akçaabat’ta yapacağımız güzel bir birliktelik ile birçok sorunun üstesinden gelebileceğini söyledi. 
Akçaabat Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Serkan Özdemir, burada yaptığı değerlendirmede “Yaklaşık 4 yıl siz değerli muhtarlarımız ile çalıştık. Mahallenizde birçok sorunu birlikte hallettik.  Hepinizi yakinen tanıyor ve hangi mahallede ne sorun var hepsini biliyorum. İnşallah milletvekili seçilirsem en çok mahalle muhtarlarımızın sorunlarına önem vereceğim. Çünki ben içinizden gelen birisiyim” dedi.
Bir muhtarın “cep telefon numaranızı değiştirecek misiniz” sorusu üzerine açıklama yapan Serkan Özdemir “Benin numaram 22 yıldır aynı. Hiç değişmedim. Milletvekili olursam da değişmem” dedi.
Bugünkü ziyaretinde Serkan Özdemir Akçaabat Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Hotoman’ın yansıra, Akçaabalılar Vakfı Başkanı Yaşar Erbaşaran ve yönetim kurulu üyelerini, Akçaabat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyüpoğlu’nu, Sürmene AK Parti İlçe Başkanlığını, Akçaabat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Şentürk’ü ziyaret ederek destek istedi.