AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan Yerel Yönetimler ile ilgili son durumun değerlendirmesini yaptı.
Ce3Ba044 F020 43D0 85Dd 5B2F4666D168

Bakan Uraloğlu Trabzon’a Geliyor İşte Programı. Bakan Uraloğlu Trabzon’a Geliyor İşte Programı.

ŞAPKAMIZI ÖNÜMÜZE KOYDUK
AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Yerel Yönetimler Birim Başkanı Melek Önal'ın programı ile İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan İlçe kadın kolları başkanları ile bir araya gelerek Yerel Seçimler sonrası artıları ve eksileri tartıp eksiklikleri gözden geçirdi. 

DAHA FAZLASI NASIL OLUR?
Yerel seçimler neticesi ile Belediye Meclis üyesi olan kadın kolları başkanı ve yöneticilerini kutlayan başkan Cihan; "Kadınların mecliste de söz sahibi olması, şehrimiz adına icraatta bulunması, ülkemiz adına yapılmış yatırımların en önemlisidir. Kadının özel bakışıyla bir şeylere yön verilmesinin meyvesini yarın evlatlarımız yiyecektir. Bir seçim serüvenini daha geçirdik. Eksikliklerimizi partimiz olarak tespit ettik. AK Parti için, seçim bittiği gün yeni seçim hazırlığı başladığını tüm teşkilatlarımız bilir. O nedenle var gücümüzle çalışacağız. Eksiklerimizi tamamlamakla yetinmeyip fazlasını yapacağımıza inanıyorum. Daha fazla kadın belediye başkanı, kadın vekil, kadın meclis üyesi nasıl çıkarırız bunların gayretinde olacağız" dedi.

Toplantıya katılan İlçe başkanları da Başkan Cihan ve ekibinin her koşulda yanlarında olduklarını ve bu birlikten kuvvet doğacağını dile getirdiler.

Editör: Haber Merkezi