Başkan Köroğlu ve Yönetim Kurulu’ndan Başkan Kaya’ya Ziyaret Başkan Köroğlu ve Yönetim Kurulu’ndan Başkan Kaya’ya Ziyaret

Aydın esnaf ve sanatkar odalarına söz verdi:

ORTAHİSAR’I 
HEP BİRLİKTE 
YÖNETECEĞİZ

559Da5Cd 3C24 45E9 88Ef Ad04C135Bd60

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Trabzon İnşaatçılar ve Emlakçılar Odası, Trabzon Elbise Temizleyiciler ve Halı Yıkamacılar Odası, Trabzon Elektrik ve Radyocular Odası, Trabzon Elektronikçiler Odası, Trabzon Lokantacılar Odası, Trabzon Kasaplar ve Celepler Odası, Trabzon Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Trabzon Ayakkabıcılar Odası, Trabzon Fotoğrafçılar Odası, Trabzon Matbaacılar Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Odası, Trabzon Servis Araçları İşletmecileri Odası, Trabzon Soğuk Demirciler, Kaynakçılar Odası ile Trabzon Seyyar Semt Pazarcılar Odası’nı ziyaret eden Aydın tüm buluşmalarda ortak akıl vurgusu yaptı.

577Ff9B9 3416 4238 8B2C 0B2Dfa677594

İSTİŞARELİ YÖNETİM

Aydın, “31 Mart zaferinin ardından göreve geldiğimizde ilçemizi tüm odalarımızla istişare halinde yöneteceğiz. Türkiye Yüzyılı Şehirleri için gece gündüz demeden çalışacağız. Odalarımızdan aldığımız talepleri ve sorunları çözme noktasında ortak aklı ön plana çıkartacağız. Ortahisar ilçemizde hizmet zincirini daha da güçlendirmek için çalışmalarımız sürecek.” açıklamasında bulundu.

3Fa7C6Fe 5919 41Ca 9Ced 95C24D75Fdea

EL ELE VERECEĞİZ

Aydın açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Ahmet Metin Genç Başkanımızın Ortahisar’da yükselttiği çıtayı daha da yukarı çıkartmak amacındayız. Bunun için tüm vatandaşlarımızın oyuna talibiz. Büyükşehir Belediyemiz ve Ortahisar Belediyemiz birlikte çalışarak vatandaşlarımızın daha mutlu bir yaşam sürmesi için görev başında olacağız. El ele vererek Trabzon’a çok faydalı hizmetler sunmaya devam etmek arzusundayız.”

Editör: Haber Merkezi