Mazbatasını aldıktan sonra belediyeye geçen Başkan Salim Salih Sarıalioğlu coşkuyla karşılandı. Duygusal anlar yaşayan Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, Of için hizmet maratonuna ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

I M G 2640

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, yeniden başkan seçildi. Üçüncü dönemine adım atan Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, eşi Fatma Nur Sarıalioğlu ve annesi Mediha Sarıalioğlu’yla birlikte Of Hükümet Konağı’nda düzenlenen tören ile mazbatasını alırken AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz ve meclis üyeleri de Başkan Salim Salih Sarıalioğlu’nu yalnız bırakmadı.

I M G 2635

Başkan Sarıalioğlu'nun mazbatasını almasının ardından; Mehmet Öztürk, Ömer Çakıroğlu, Osman Baykal, Ramazan Bayoğlu, Musa Koçbıyık, İrfan Göktaş, Mustafa Muratoğlu, Fuat Kondel, Songül Okutan, Turgut Öztel, Hamza Yüksel mazbatalarını aldı.

BAŞKAN SARIALİOĞLU’NA COŞKULU KARŞILAMA

Başkan Kaya: “Belediyemizin Çok Amaçlı Salonu, artık halkımızın emrindedir” Başkan Kaya: “Belediyemizin Çok Amaçlı Salonu, artık halkımızın emrindedir”

I M G 2644

Mazbata töreninin ardından Of Belediyesi meydanında Başkan Salim Salih Sarıalioğlu’na hemşehrileri tarafından karşılama töreni düzenlendi. Alkışlar eşliğinde belediyeye gelen Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, karşılama için Oflulara teşekkür etti. Oldukça duygusal anlar yaşayan Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, Of için canla başla çalışmaya devam edeceklerini ve hizmet maratonunun kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

I M G 2641

OF’TA SEVGİ KAZANDI

Seçim sonuçlarının Of’a hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, “Seçim döneminde de hep söyledim, sevgi kazandı, kardeşlik kazandı. Biz bunu büyüteceğiz. Bizim derdimiz daha yaşanabilir, daha mutlu bir Of için çalışmak olacak. Bize güvenenleri mahcup etmemek için gece gündüz çalışacağız. Her zaman dediğimiz gibi Of emin ellerde olmaya devam edecek” dedi.

I M G 2643

OF’UMUZ İÇİN YENİ BİR YOLA ÇIKIYORUZ

Eser ve hizmet siyasetine devam edeceklerini de ifade eden Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, “Bugün yeni bir yola çıkıyoruz. Meclis üyelerimizle birlikte eser ve hizmet siyasetine devam edeceğiz. Hizmetleri yaparken en büyük destekçimiz kıymetli Oflu hemşehrilerimiz oldu. Hep birlikte bu çalışmaları yapıyoruz” diye konuştu. 

I M G 2640

OF İÇİN BİRLİKTE, GELECEK EMİN ELLERDE

Cumhur İttifakı AK Parti Of Belediye Başkan adayı olarak girdiği seçimi kazanan Salim Salih Sarıalioğlu, tören sırasında yaptığı konuşmada, üçüncü kez bu büyük sorumluluğu aldığını söyledi. Kendisini bu göreve tekrar layık gören Of halkına teşekkür eden Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonucu mazbatamızı alarak yeni dönemimize resmen başladık. Oflu hemşehrilerimizin desteğini ve güvenini alarak, bu kutsal görevi bir kez daha bizlere nasip eden Rabbimize hamdolsun. Yeni dönem ve oluşan yeni meclisimiz ilçemize hayırlı olsun. Of’umuzu Türkiye Yüzyılı’na hazırlamak için ekip arkadaşlarımla hazırız. Bugün, ekip arkadaşlarımız ile birlikte yeni bir yola çıkıyoruz. Of’umuz için canla başla çalıştığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte mazbatamızı alarak yeni bir döneme başlıyoruz. Bu değerli görevi özellikle Cuma ve Kadir Gecesi'nin olduğu bu gün almak benim için ayrı bir önem taşıyor. Rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin. Hep beraber Of'a sözümüz, 'Yapacak çok işimiz var' demiştik, Allah hepimizi muvaffak etsin” ifadelerine yer verdi.

I M G 2636

Editör: Haber Merkezi