MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar Cumhurbaşkanlığı seçimi için Ortahisar Beşirli Mahallesi İMKB Borsa İstanbul Orta Okulu'na gelerek oyunu kullandı .

Cumhur İttifakı MHP Trabzon İl Başkanı  Ömer Ayar oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada şu mesajı verdi .

Ayar ;‘'Öncelikli olarak seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biliyorsunuz 14 Mayıs'ta Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimi gerçekleşmişti. Burada parlamento seçimi neticelenmişti. Bugün de ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimi için tekrar sandığa geldik. Gerçekten demokrasinin güzel tarafı bu. Vatandaşlarımız ne diyorsa başımızın üstüne. Çıkan tüm sonuçlara saygı gösteriyoruz. Şu saate kadar Trabzon ve İlçelerinde gayet güzel ve huzurlu bir şekilde oy verme işlemi sürüyor. Tüm sandıklarımızda görev yapan arkadaşlarımız süreci gayet güzel bir şekilde takip ediyorlar. İnşallah güzel bir şekilde sonuçlanır ve ülkemize hayırlı olur'' dedi.

"Ülkemiz yatırımlarını büyütmeye devam edecek"

Seçim sonrası yatırımların hız kesmeden devam edeceğini ileten Başkan Ömer Ayar"Seçimler sonrasında ülkemiz adına yapılacak çok iş olduğunu biliyoruz. İnşallah ülkemiz üretmeye, kalkınmaya, ihraç etmeye, yatırımlarını büyütmeye devam edecek. Bu pasta büyüdükçe milletimiz de kendi payına düşeni en güzel şekilde alacak. Ben emeği geçen Polisimize ,Askerimize ,görevli ve gönüllü olan herkese teşekkür ediyorum. Seçimlerin ülkemiz için tekrardan hayırlı olmasını temenni ediyorum'' dedi.

Editör: Muharrem Altıntaş