İstişare toplantısına Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in yanı sıra AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Muhammet Ali Yılmaz ve AK Parti Akçaabat İlçe Teşkilatı katıldı. 
D769F7E3 88A6 4B9D Afd1 Aaf8F4A4650F

Mahalle Başkanlarıyla çalışmaların istişare edildiği toplantıda konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Milletiyle gönül gönüle olan bir siyasi iradenin mensuplarıyız. Biz, belediyeciliği 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik. Biz, teşkilatı, teşkilatın önemini ve teşkilatçılığı yine Cumhurbaşkanımızdan öğrendik. Onun yolunda ondan öğrendiklerimizle ilerliyoruz. Teşkilatımızın önemini ve değerini çok iyi biliyoruz. Sizler, mahalle başkanlarımız, teşkilatımızın en önemli kademeleridir. Sizler, bizim mahallelerideki temsilcilerimiz; uç beylerimizsiniz. Teşkilatımızın önemli parçaları olarak mahalle başkanlarımızın kıymeti tartışılamaz. Bugüne kadar hep birlikte milletimiz için çalıştık; bugünden sonra da yine milletimiz ve vatandaşımız için tüm gücümüz ve samimiyetimizle çalışmaya devam edeceğiz. Mahalle başkanlarımız marifetiyle hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkin bir şekilde cevap verdik. Kıymetli Mahalle Başkanlarım; 2019 yerel seçimlerinde yine bir aradaydık. Sizlerle birlikte galip geleceğimize inanarak çalıştık ve başardık. 2019 yılından bugüne kadar beş yıllık süre içerisinde daima dirsek temasında olduk; birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı devam ettirdik. Sizlerle birlikte, mahallelerimize ve şehir merkezimize birçok hizmetler yaptık.2019 yerel seçimlerinde olduğu gibi 2024 yerel seçimlerinde de birlikte çalışacağız. Kapı kapı dolaşacağız. Girmedik gönül, tokalaşmadık el bırakmayacağız. 2019’da inandık, başardık.2024’te de inanıyoruz ve başaracağız. “ dedi.

E0Eb3638 63Ef 4E7D B9D3 C80Bdbc66D1B

Mahalle Başkanlarından gayretle, tevazuuyla ve samimiyetle çalışmalarını isteyen AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Muhammet Ali Yılmaz ise istişare toplantısında yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı; “Değerli başkanlarım, her zaman birlikte koordineli olarak çalıştık. Bundan sonra da birlik içerisinde çalışacağız. Hepimiz taşın altına elimizi koyacağız. Şehrimizin dört bir köşesini karış karış dolaşacağız. Bugüne kadar Akçaabat’ımız için yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı anlatacağız. Biz, büyük bir aileyiz. Biz, birlik içerisinde çalışan, tüm gönlünü ve sevgisini memleketimiz için ortaya koyan insanlarız. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Akçaabat belediye Başkanlığı’na tekrar aday gösterilen mevcut başkanımız Osman Nuri Ekim’in daima yanındayız. Başkanımıza tam destek olacağız. Memleketimiz için, Akçaabat’ımız için durmak yok; gayretle, tevazuuyla ve samimiyetle çalışmaya devam edeceğiz.”

70Fb00Cd 296C 44A4 90Cc 063Cd0Ce3Db19039E416 7C27 43E1 B916 0178E4B25253

Editör: Haber Merkezi