TRABZON VE TRABZONSPOR SEVGİSİNİ HALA UNUTAMADI

Trabzon Kanuni Anadolu lisesi Öğrencileri Ürgüp'e düzenledikleri yıl sonu gezisinde Trabzon ve Trabzonspor'un sevdalısı Maçka eski Kaymakamı Alper Balcı'yı unutmadılar.

TRABZON VE TRABZONSPOR SEVGİSİNİ HALA UNUTAMADI

KANUNİ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN  TRABZONSPOR SEVDALISI KAYMAKAM ALPER BALCI'YA FORMA HEDİYE 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 


Trabzon Kanuni Anadolu lisesi Öğrencileri Ürgüp'e düzenledikleri yıl sonu gezisinde Trabzon ve Trabzonspor'un sevdalısı Maçka eski Kaymakamı Alper Balcı'yı unutmadılar. Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi Öğrencileri ve Öğretmenleri olduğu halde gittikleri Ürgüp'te Eski Maçka yeni Ürgüp Kaymakamı olan Alper Balcı tarafından güler yüzle karşılanan  Öğrenciler kaymakam Alper Balcı'nın hayatının her anında kullandığı vaz geçemediği Bordo -Mavi Renklerden Oluşan Yeni Trabzonspor Formalarını kendisine hediye etmeleri kaymakam Alper Balcı'yı çok Mutlu etti. Bilindiği gibi Alper Balcı Maçka Kaymakamlığı döneminde Maçka ve Bölge Halkının sevdalısı olmuş Trabzonspor'un yurt dışı dahil hiç bir maçını veya etkinliğini hala daha kaçırmadan takip etmeye devam ediyor .

TRABZONSPOR VE TRABZON HALKINA AŞIK OLAN ALPER BALCI BAKIN NASIL KARŞILADI O FORMA İÇİN NELER YAZDI
Trabzon Kanuni Anadolu lisemiz'den talebelerimiz bizi unutmamışlar.Ziyaretlerinden dolayı bahtiyar olduk.Öğretmenimiz Maçka Galyanlı Zerrin hocamıza ve talebelerimize teşekkür ederim.Bize her yer Trabzon.
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 09:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160