İL BAŞKANI MUMCU:  “TONYALI HEMŞERİLERİM BU OYUNLARA GELMEZ”

Febdc1Ba 0844 4Aa9 83B9 E9Cededa8247
Hiç kimsenin AK Parti veya Cumhurbaşkanımızın adıyla konuşma, oy isteme hatta böyle bir imada bulunma hakkı yoktur” dedi.

3A0A3012 E326 4Fdc A721 45C783B58012

Başkan Kaya: “Bu kapılar milletin kapısıdır, bu kapıları sonuna kadar millete açtık” Başkan Kaya: “Bu kapılar milletin kapısıdır, bu kapıları sonuna kadar millete açtık”

Cumhur İttifakı Tonya Belediye Başkan Adayı Osman Beşel ve meclis üyelerinin tanıtımı töreni büyük coşkuyla gerçekleşti. Tonya Cumhuriyet Meydanı’nda miting havasında geçen programda konuşan AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde bir programda “Ben seçimi kazanırsam kazandıktan sonra yine AK Parti’de olacağım diyen sirk cambazlarına asla prim vermeyiz. Bunlar sirk cambazı. Ben şimdi buradan aday oldum ama seçimden sonra yine AK Parti’ye gideceğim diye sirk cambazlarını da aldanmayın" demişti. AK Parti’nin, Cumhur ittifakının Tonya’da adayı Osman Beşel’dir. Hiç kimsenin AK Parti veya Cumhurbaşkanımızın adıyla konuşma, oy isteme hatta böyle bir imada bulunma hakkı yoktur. AK Parti şahısların değil, bir davanın, bir ülkünün, ülkeye ve millete hizmet uğruna adanmışlığın partisidir. Görüyorum ki Tonya’da kararını vermiş. Zaten Tonyalı hemşerilerim de bu oyunlara gelmez. Biz işimize bakıyoruz ve Allah’ın izniyle de 31 Mart akşamı gümbür gümbür sandıkları patlatarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Acdbfd19 1E9B 4D99 8A86 31A1Af301Eba

Editör: Haber Merkezi