HEDEFTE TÜRKİYE CUMHURİYETİ VARDI
MİT kumpasının açıktan açığa istiklal ve istikbalimizi hedef aldığını söyleyen Çebi, “7 Şubat, Türkiye Cumhuriyetine kast eden vatan, millet, devlet, bayrak düşmanı FETÖ’cü darbe ve vesayet odaklarının çirkin hamlesidir. Bu hamle, ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef alan bir dizi terör faaliyetinin de başlangıcını oluşturmaktadır.” diye konuştu. 
CUMHURBAŞKANIMIZIN DİK DURDU
İlçe Başkanı Çebi, hain hamle karşısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve sürdürülen kararlı mücadelenin önemine vurgu yaparak şunları söyledi: “Gezi kalkışmasından 17/25 kumpaslarına, 7 Şubat darbe girişiminden 15 Temmuz hain darbe teşebbüsüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yürütülen mücadele, tüm bu hain girişimleri bertaraf etmiştir. 
HER ZAMAN HAZIRIZ
Sayın Cumhurbaşkanımız mücadelesi ve dik duruşu tüm terör örgütleri ve destekçilerine net bir cevap niteliğindedir. Çok iyi bilinmeli ve idrak edilmelidir ki millet olarak istiklalimiz ve istikbalimiz uğruna her türlü bedeli ödemeye ve her an mücadeleye hazırız. 
EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ BİRLİĞİMİZ
Ülkemizin geleceği için her zaman dimdik ayakta duracak ve milli değerlerimize sahip çıkacağız. Ülkemizin birlik ve beraberliği, en büyük gücümüzdür.”

Editör: Haber Merkezi