Beşikdüzü’ne giden Saral’a, CHP İl Başkanı Mustafa Bak, il yönetimi, İlçe Başkanı, ilçe yönetimi ve Beşikdüzü Belediye Başkan adayı B. Cahit Erdem eşlik etti. Hasan Süha Saral, burada yaptığı konuşmada, “Planlamalarımızı yaptık, herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Ortada bir başarı olacaksa, bunu hep birlikte yapacağız. Bütün ilçelerle birlikte ve herkesin katılımıyla olacak. Ben yola çıkarken, şemsiyem yanımda,yağmur duasına çıktım. Bu yüzden birlikte başaracağız.” dedi. 
C1377Dd3 F1Ad 4D93 Afb0 A6B6Fac7Ca84

CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret

Esnaf ve vatandaşları ziyaret edip, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarına karanfil takdim eden Saral, “Kıymetinizin bir gün değil, her gün bilinmesini diliyorum. Zor bir iş yapıyorsunuz, iyi ki varsınız.” diyerek, sağlık emekçilerine destek oldu. 
49Cc41B9 35E3 4344 8Dca 51F224457175

İŞSİZLİĞİ AZALTACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hasan Süha Saral, Beşikdüzü halkının nabzını tutarak, sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Saral, “Kırsal mahallelerde açılacak köy enstitüsü tipi merkezlerle vatandaşlarımıza eğitim verilecek. Tarım, hayvancılık, girişimcilik, vb. gibi eğitimlerin sonrasında,uygun koşullarda sağlanacak üretim araçları, ahır, kümes ve hayvan desteğiyle birlikte kooperatifçilik teşvik edilecek. Uygulamalarımızla marka yaratarak, tüm vatandaşlarımızı üretime katarak, girişimcilikleri sayesinde işsizliğin azalmasına da katkıda bulunacağız.” diyerek devam etti. “Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak, taşkın ve heyelan gibi doğal afetlere karşı etkili bir şekilde mücadele etmek ve vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla Taşkın ve Heyelan Eylem Planı’nı hayata geçireceğiz. Bu eylem planı ile Trabzon’da yaşayan vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamayı ve doğal afetlerin olumsuz etkilerini en aza indirmeyi hedefliyoruz.” dedi. 
66D2Edf6 0B12 47D9 9Dcd Ab5A8Bd47145

ÇÖZÜM ODAKLI OLACAĞIZ

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hasan Süha Saral, halkın taleplerini alarak, çözüm odaklı çalışmalaryapacağını belirtti. Buluşma, ilçe sakinlerinin yoğun ilgisiyle ve gerçekleştirilecek projeler hakkında fikir alışverişiyleilerledi.

CHP İl Başkanı Mustafa Bak “Artık birlik olma zamanı, gücümüzü birleştirme zamanı. Bu zaferi hep birlikte, 31 Mart gecesi burada, halaya ve horona dönüştürerek kutlayacağız. Sizlerin desteğine ve birlikte yol yürümeye ihtiyacımız var. Emin olun kazanacağız.” diyerek Saral’a destek istedi. Beşikdüzü İlçe Belediye Başkan adayı B. Cahit Erdem ise, “Tempomuzu daha da yükselteceğiz. 31 Mart’ta bütün çabalarımız bir şölene dönüşecek, amacımıza ulaşıp, belediyede güzel günlerin habercisi olacağız.” dedi. 
635C814E 8F2C 4531 93Ce Bddc8066624D

İftarın ardından Çay TV’de Halil İbrahim İleli’nin canlı yayınına katılan Hasan Süha Saral, Beşirli mevkisi, TÜFAD ve TS lokal ziyaretleriyle programına devam etti. Efsane isimler Ali Kemal Denizci ve İhsan Derelioğlu ile karşılaşınca güzel anlar yaşandı.

Editör: Haber Merkezi