HASAN SÜHA SARAL: GELİŞİP İLERLEMELİYİZ

AK Parti’den Trabzon Meydan’da Dev Bayramlaşma AK Parti’den Trabzon Meydan’da Dev Bayramlaşma

Şehir merkezinde ve ilçelerde gitmedik yer, sıkılmadık el bırakmamaya gayret ediyor. 
F3349Db3 A372 4109 B9B4 8Cf75Bf38444

Vatandaşlardan gördüğü yoğun ilgi, sevgi ve samimi yaklaşımların kendisini mutlu ettiğini belirten Saral, projelerini gerçekleştirmek için gün sayıyor. Bir Gazeteye yaptığı ziyarette, toplumu aydınlatma ve bilgi verme görevine sahip olan basın mensuplarının işinin zor olduğunu belirtip, kolaylık diledi. Burada yaptığı konuşmada,“Gelişip, ilerlemeliyiz. Mesela, Trabzon’da sadece engelli aracı şarj istasyonu ve bir kiosk uygulaması var! Teknolojik gelişmeleri yaşamımıza uyarlamalıyız. Şehrimizi akıllı bir kente dönüştürmek için, Trabzon ili içindeki resmi kurum ve kuruluşların koordinasyonunun sağlanması, vatandaşa daha nitelikli hizmet verilebilmesi ve yapılacak yatırım çalışmalarının sağlıklı bir veri altyapısına dayandırılabilmesiancak Trabzon İl Bilgi Sistemi’nin oluşturulmasıyla mümkündür. Bu çalışmayla, il kapsamında eğitim faaliyetlerinden güvenlik uygulamalarına, etkin afet yönetiminden sosyal problemlerin çözümüne, erozyon alanlarının yönetiminden çevre duyarlılık planlarının yönetimine kadar, birçok sorun takip edilecek, çözüm oluşturulabilecek. Bilim kurulunun önerileri doğrultusunda, yazılımdan donanıma kadar gerekli bütün alt bileşenlerin temini ve sistemin kurulması noktasında çalışmalar ivedilikle başlatılacak.” dedi.

82A9644E 3C75 4224 A2E5 7D2Ce565Cdf0

TRABZON MUTLU İNSANLARIN KENTİ OLACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hasan Süha Saral, katıldığı bir programda “Şehrimizi her imkanıyla 24 saat yaşayan, turizm, sanat, kültür ve eğitim kentine dönüştüreceğiz. Cinsiyet, yaş, engel ayrımsız vatandaşlarımız ve misafirlerimiz özgürce,güven içinde yaşayacak. Şehrin her noktasında dolaşıp, gülümseyen ve mutlu insanların kenti Trabzon’u birlikte kuracağız.” dedi. 
Fc32854E 0604 44D0 A794 Af32B444C8E0

İftardan sonra Düzköy’e vatandaş ziyaretleri için giden Hasan Süha Saral, coşkuyla karşılandı. Buradaki ziyaretlerinde kendisine CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, il ve ilçe yönetimi de eşlik etti.

Editör: Haber Merkezi