LEGDER Başkanı Melek Çakır’ın Baba Acısı

Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneği Başkanı ,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şehir Müzesi çalışanlarından Melek Çakır’ın babası Sabri Kastan hakkın rahmetine kavuştu .

LEGDER Başkanı Melek Çakır’ın Baba Acısı


Merhum Sabri Kastan bir süre önce beyin kanaması şikayeti ile KTÜ Farabi Hastanesine kaldırılmış ilk müdahalesinden sonra Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Kaşüstü yerleşkesine sevk edilmişti . İki haftadır Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşam ünitesine bağlı olarak yaşam mücadelesi veren Kastan bu saat itibari ile hayata veda ederek sevdiklerini çok üzdü . 

Merhum Sabri Kastan’ın cenazesi yarın Çarşamba günü Fatih Devlet Hastanesi yanında bulunan Yavuz Sultan Selim Camiinde Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Ortahisar ilçesi kireçhane aile kabristanlığında defin edilecek .  

www.TrabzonHaber24.com Ailesi adına Merhum Sabri Kastan amcamıza Allah’tan rahmet Haber sitemizin Haber Müdürlüğü görevini de yürütmekte olan Melek Çakır’a ve Çakır ailesine sabırlar dileriz . Merhum Sabri amcamızın kabri nur dolsun günahları af olsun inşallah . 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2023, 07:12
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160