KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, TTSO Başkanı Erkut Çelebi’yi makamında kabul etti. Ziyarette, DOKKAF’24 hakkında görüş alışverişinde bulunulurkenRektör Prof. Dr. Çuvalcı, DOKKAF’ın önemine dikkat çekti.

Büyükşehir’den Yenilikçi Güneş Enerjisi Projesi Büyükşehir’den Yenilikçi Güneş Enerjisi Projesi

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette, T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinesinde ve KTÜ ev sahipliğinde 8-9 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı 2024 (DOKKAF’24) için istişarede bulunuldu. 

TTSO Başkanı Erkut Çelebi, etkinliğin önemine vurgu yaparak her türlü desteği vermeye hazır bulunduklarını ifade etti. KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı ise öğrencileri ve işveren temsilcilerini buluşturacak olan Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı’nın, tüm şehir için önemli olduğunu ifade ederek “Çok sayıda şirket ve çok sayıda öğrencinin buluştuğu dev bir organizasyon. Nitelikli personel ve daha kurumsal bir alt yapı oluşturmak isteyen firmalar için önemli bir fırsat olacak” dedi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, görüş alışverişi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi. 

Editör: Haber Merkezi