Başkan Çebi’den Meclis Başkanvekili Cüneyt Zorlu’ya Jet Yanıt Başkan Çebi’den Meclis Başkanvekili Cüneyt Zorlu’ya Jet Yanıt

Aydın’dan Ortahisar Mitingi teşekkürü:

GÖSTERİLEN İLGİYE
LAYIK OLACAĞIZ

13F0Eaf7 8858 4F4D B605 4F14A06E8C87. Aydın, “AK Parti Trabzon İl Başkanlığımızın önünde toplanarak mitingimize katılım gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Adaylığımız açıklandığı ilk günden bu yana gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bizleri bağrına basan hemşehrilerimiz, bugün de aynı sevgi seli ile mitingimize ilgi gösterdi. Bu ilgi ve alakaya layık işlere imza atacağız.” ifadelerini kullandı.

HERKESE ŞÜKRAN 
SUNUYORUM

Aydın şöyle devam etti: “Ortahisar’ımız için 14 İlkede 61 Proje ile yola çıktık ve açıkladığımız projelere hemşehrilerimiz büyük teveccüh gördü. Bu projelerimizi ortak akılla hayata geçireceğimizi belirtip; çocuklar, yaşlılar, özel bireyler, gençler ve kadınlar başta olmak üzere toplumumuzun bütün kesimlerine yönelik sosyal belediyecilik hizmetlerimizi genişleteceğimizin garantisini veriyorum. AK Parti belediyeciliğinin geçmişte yapmış olduğu başarılı işlerin geleceğin de teminatı olacağını dile getiriyor, tekrar; mitingimize gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”

Editör: Haber Merkezi