CHP Trabzon İl Başkanlığında gerçekleşen buluşmada CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, Trabzon halkının yaşadığı sorunları ve taleplerini doğrudan dinledi. Vatandaşlar, belediyecilik hizmetleri, altyapı sorunları, ekonomi ve geçim sıkıntısı gibi konularda görüş ve önerilerini paylaştı.

IMG_8616-1

Av. Sibel Suiçmez, yaptığı açıklamada, "Trabzon halkının yaşadığı sıkıntıları ve geleceğe dair beklentilerini dinlemek bizim için son derece önemli. Amacımız, halkımızın sesine kulak vererek daha yaşanabilir bir Trabzon için çözüm üretmek, vatandaşlarımız ile iç içe olmaya, sorunlarına çözüm bulmaya ve meclisteki sesleri olmaya devam edeceğiz." dedi.

IMG_8630

Suiçmez, halk buluşmalarının devam edeceğini ve vatandaşlarla iletişimin sürekli kılınacağını belirtti.

IMG_8608

Halk Buluşmaları etkinliği, CHP İl ve İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. Etkinlik, Trabzon halkına siyasi temsilcilerle doğrudan etkileşim kurma fırsatını sunarak demokratik katılımın güçlenmesine katkı sağlayacak.

IMG_8618

Sonuç olarak, “Halk Buluşmaları” etkinliği, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini yetkililere iletebileceği önemli bir platform olarak değerlendirildi.

IMG_8623

Editör: Muharrem Altıntaş