Milletvekili Suiçmez’den Hayvanları Koruma Kanun Teklifine Sert Tepki Milletvekili Suiçmez’den Hayvanları Koruma Kanun Teklifine Sert Tepki

CHP Ortahisar İlçe Başkanlığında gerçekleşen buluşmada CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, Trabzon halkının karşılaştığı zorlukları ve isteklerini birebir dinledi. İnsanlar, belediye hizmetleri, alt yapı problemleri, ekonomik zorluklar ve geçim sıkıntısı gibi konularda düşünce ve önerilerini aktardı.

501b6f10-bb31-49e1-aacf-a2a814b9dac7

Av. Sibel Suiçmez, yaptığı açıklamada, "Trabzonlu vatandaşlarımızın günlük yaşantısındaki karşılaştığı zorlukları anlamak ve geleceğe dair beklentilerini değerlendirmek, bizim için büyük bir öncelik taşımaktadır. Bu çerçevede, amacımız, Trabzon halkının talep ve ihtiyaçlarına kulak vererek, şehrimizi daha yaşanabilir kılmak ve ortaya çıkan sorunlara etkili çözümler sunmaktır. Halkımızla sürekli etkileşim halinde olmak, onların yaşam kalitesini artırmak için aktif bir şekilde çalışmak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu çerçevede, toplumun her kesiminden gelen görüşleri dikkate alarak, sürdürülebilir çözümler üretmeye odaklanacağız. Halkımızın karşılaştığı sorunlara duyarlılıkla yaklaşıp, Trabzon'u daha güzel bir geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Meclisteki temsilciler olarak, halkımızın taleplerini etkili bir şekilde iletmeye ve çözümler bulmaya devam ederek, Trabzon'umuz için mücadeleye devam edeceğiz." dedi.

Suiçmez, halk buluşmalarının devam edeceğini ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada vatandaşlarla iç içe olmaya devam edeceğini belirtti.

Editör: Haber Merkezi