Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimler ve Dirençli Kentlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, hafta sonu gerçekleştireceği Gümüşhane-Bayburt programları öncesinde Trabzon’a geldi. 
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, beraberinde CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Zorlu, meclis üyeleri ve parti teşkilatı ile birlikte Zeybek’i Trabzon Havalimanı’nda karşıladı.

B706E37E 783E 4A26 95B8 55C2C16Fdcf5
27. Dönem Milletvekilliği görevinin ardından halkın sevgisini ve güvenini kazanarak büyük bir oy farkı ile Ortahisar Belediye Başkanı seçilen Ahmet Kaya’yı makamında ziyaret eden Gökhan Zeybek, CHP’li belediyelere ve Ahmet Kaya’ya güvenerek oy veren Trabzon halkına teşekkür etti. 
27Eec900 De4F 44Cf 80Ca 006Ccb9966F6

HALKIMIZIN GÜVENİNİ HİZMETLERİMİZLE SAĞLAMLAŞTIRACAĞIZ
Halkın CHP’yi Türkiye’de birinci parti yaparak büyük bir sorumluluk yüklediğini ifade eden Zeybek, “Halkımızın bu güvenini belediyelerimizin yaptığı hizmetlerle sağlamlaştıracak ve insan odaklı hizmetler üreterek vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde olmalarını sağlayacağız. CHP’li tüm belediyeler, hizmet verdikleri bölgeleri marka hâline getirecek” dedi. 
Fd8836A9 9689 4139 9771 9A5C5E6B6Bbf

Şampiyon Sporcu, Madalyasını Başkan Kaya’ya Armağan Etti Şampiyon Sporcu, Madalyasını Başkan Kaya’ya Armağan Etti

KAMU KAYNAKLARI HALKIN YARARINA KULLANILACAK 
31 Mart’ta CHP’nin kazandığı belediyelerde devraldıkları borç yüküne dikkat çeken Zeybek, bu borcun sebebinin israf ve kamu yararını öncelemeyen gereksiz harcamalar olduğuna dikkat çekti. 22 yıllık AKP iktidarının merkezi yönetimin yanında yerel yönetimlerde de önemli tahribatlar yarattığını kaydeden Zeybek, CHP’nin belediyecilik anlayışında israf ve gereksiz harcamanın olmadığını, kaynakların kamu yararına, verimli ve planlı bir şekilde kullanıldığını belirterek, “CHP’nin belediyecilik anlayışı, şeffaf, hesap veren ve halkçı belediyeciliktir” dedi.

F111345B 7D77 4843 B7C3 A1B546F7E79A

AHMET KAYA BÜYÜK DESTEĞİN HAKKINI VERECEKTİR 
Ortahisar’da da CHP’nin belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinin verileceğinin altını çizen Zeybek, “Ahmet Kaya başkanımıza verilen yüksek destek liyakate, hoşgörüye, adalete ve eşit hizmete duyulan özlemle ilgilidir. Bu büyük desteğin hakkını vereceğine sonuna kadar inandığımız Ahmet Kaya Başkanımız, Ortahisar’da başarılı hizmetlere imza atacaktır” ifadelerini kullandı. 
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Zeybek’e ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, belediyenin mevcut durumu, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. 
Başkan Kaya’ya belediyecilik alanında yürüttüğü başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür eden ve başarı dileklerinde bulunan Milletvekili Zeybek, Gümüşhane-Bayburt programlarına katılmak üzere kentten ayrıldı.

Editör: Haber Merkezi