CEZAEVİ ARAZİSİNİN
ÇEHRESİ DEĞİŞECEK!

03E9Ed2C Da31 4F52 888E 6E84E0790081

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, hemşehrileri ile buluşmaya devam ediyor. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında çalışmalarını sürdüren Aydın, gittiği her mahallede vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşırken, seçimin ardından göreve gelip koltuğa oturduğunda omuzlarında hissedeceği sorumluluğun farkında olduğunu dile getirdi.

Bakan Uraloğlu’ndan Uyarı ve Müjde Bakan Uraloğlu’ndan Uyarı ve Müjde

E48D9Fb3 293E 46Ad A71F D6E964Bdecda

TÜM MAHALLELERDE
BİR İZİMİZ VAR

Aydın, tüm mahallelerde geçmişten kalan bir izinin olduğunun altını çizerken Bahçecik Mahallesi’nde önemli bir projeyi hayata geçireceklerini belirtti. Aydın, “Şehrin gelişimi ile birlikte merkezi alanda sıkışan cezaevinin yerini yeniden Büyükşehir Belediyemizle birlikte projelendirileceğiz. Bu alan kültür, sanat ve spora hizmet edecek donatılarla şehre kazandırılacak.” açıklamasında bulundu. 

ŞEHRİMİZE KATKI 
SUNMA AMACINDAYIZ

Vatandaşların hayat bulmasını istediği projeleri önemsediğini belirten Aydın, “Ortahisar ilçemizde halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerine önem vereceğiz. Ortahisar’ın içinden yetişen, teknik eleman bir isim olarak ilçemize ve şehrimize katkı sunma amacındayız. Ortahisar Belediyemizde Ahmet Metin Genç Başkanımızın yaptığı başarılı hizmetlerin devamını sürdüreceğiz. 31 Mart’ın ardından Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek takdir görecek projeleri hayata geçireceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi