TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Lokma Tatlı Dünyası’nın 17. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldı. Lokma Tatlı Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Aktürk’ün 17 yıldır Trabzon’da çok güzel işlere imza attığını vurgulayan Başkan Çelebi, “200 kişiye yakın istihdamıyla, üretimiyle, ülkemize ve şehrimize kattığı değerle Lokma Tatlı Dünyası ailesini kutluyorum. Şimdi yurt dışına ana marka ve yan markalarıyla açılma planları var. Bu konuda da kendilerine başarılar diliyorum” dedi. 
I M G 9334

Başkan Çelebi, Trabzon’un gerçekten çok güçlü markalara sahip olduğunu ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü:

I M G 9332

“Birçok sektörde ünü Türkiye sınırlarını aşmış dünyaya yayılmış markalarımız var. Biz de oda olarak markalarımıza özellikle kümelenme projeleriyle yurt dışında yeni fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Pazar bulmaları konusunda destek veriyor, uyguladığımız mesleki projelerle kalifiye elemanlar yetiştirerek sektörlerin faydalanmasını sağlıyoruz. Bir kez daha ülkemizin üretimine, istihdamına, ihracatına katkı veren tüm firmalarımızı kutluyorum.”

I M G 9337

Gecede Başkan Çelebi Lokma Tatlı Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Aktürk ve diğer davetlilerle birlikte şirkette 15 ve 10 yılını doldurmuş personele plaketlerini takdim etti.

Başkan Genç;Sürmene’mize Ne Yapsak Azdır Başkan Genç;Sürmene’mize Ne Yapsak Azdır

I M G 9336

Editör: Ömer Altıntaş