AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi seçim öncesi eylemsizlik kararı alan PKK'nın yeniden hain eylemlerine başladığını söyleyerek "HDP ile CHP arasında yapılan görüşmelerin zarar görmesini istemeyen hainler kaybettiklerini anlayınca yeniden hain eylemlerine başladılar." dedi.
HAİNLİKLERİNİ GÖSTERDİLER
İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, geçtiğimiz günlerde Şırnak'ta terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmayı anımsatarak "4 kahramanımız ile bir korucumuz şehadete yürüdü. Hainler bir kez daha kandan beslendiklerini bir türlü görmek istemeyenlere açıkça göstermişlerdir.
MÜCADELEMIZ SÜRECEK
Yüreğimiz yanıyor. Acımız çok büyük. Teröre ve destekçilerine karşı kararlı mücadelemiz son hain sarı torbaya girene kadar devam edecektir." dedi.
KAYBETTİKLERİNİ ANLAYINCA 
Seçim öncesi PKK elebaşlarında Millet İttifakına yönelik destek açıklamalarının seçim sonucunun belirlenmesiyle yerini yeniden çatışmaya bıraktığını ifade eden Çebi şunları söyledi:  "Hain, hainliğinden hiçbir zaman vazgeçmez. HDP ile CHP arasındaki pazarlıklara zarar gelmemesi için sözde eylemsizlik kararı alanlar yeniden harekete geçti.
MİLLETİMİZ DERSİ VERDİ
Aziz miletimizin 14 Mayısta hainlere ve hainlerden medet umanlara çok iyi bir ders vermiştir. Bundan sonra da vermeye devam edecektir."

Editör: Muharrem Altıntaş