Otel temsilcileriyle turistlerin sağlığını konuştular Otel temsilcileriyle turistlerin sağlığını konuştular

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarını renklendirecek birbirinden özel yaz eğitim kurslarına ev sahipliği yapıyor. Bu yazın en dikkat çeken faaliyetlerden biri yüzme kursu oldu. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri düzenlenen kursta, 5-14 yaş arası 400 öğrenciye yüzme eğitimi veriliyor. Kurslar, Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu’nda üç grup halinde, saat 11.00 ile 15.00 arasında gerçekleştiriliyor. 
42600510 70C0 4Eb1 A008 F34D612Cfb74

EĞLENCE VE EĞİTİM BİR ARADA
Okulların tatile girmesinin ardından başlayan yaz kursları, öğrencilere spor ve kültürel alanlarda katkı sunduğu gibi sosyal becerilerini geliştirme fırsatı da sunuyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, bu kurslarla çocukların yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirmelerini amaçlıyor. Bu doğrultuda öğrenciler, eğlenirken öğrenebilecekleri çeşitli aktivitelerle vakit geçiriyor.

VELİLERDEN TAM DESTEK
Veliler, kursların çocuklarının fiziksel ve sosyal gelişimlerine olan olumlu etkisinden memnuniyet duyduklarını belirterek belediyeye teşekkürlerini iletti. Özellikle yüzme kurslarına gösterilen yoğun ilgi, bu tür etkinliklerin ne kadar faydalı ve gerekli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Veliler, çocuklarının hem sağlıklı bir şekilde gelişmesini hem de sosyalleşmesini sağlayan yaz kurslarının devam etmesini istedi.

16628950 Cb8A 4E29 A2C8 379E788Bc8Fa

ÇOCUKLARIMIZ KEYİFLİ BİR YAZ TATİLİ GEÇİRİYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Amacımız, çocuklarımızın yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak. Onların hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenmeleri bizim için çok önemli. Yüzme kursumuzun gördüğü yoğun ilgi, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sunmak ve onlara keyifli bir yaz tatili yaşatmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Editör: Haber Merkezi