Ulusal Fındık Konseyi Basın Açıklaması Ulusal Fındık Konseyi Basın Açıklaması

sırtını teröre yaslayanlara arka çıkarak mı? 
DEM ile işbirliği yaparak mı?
Esenyurt’u DEM’e vererek mi?
Terör yöneticiliğinden tutuklanan Belediye Başkanına sahip çıkarak mı?
Atatürk;
İstikbal Göklerdedir, diyerek hedef gösterdi.
Yerli ve millî hamlelerle S/İHA, TİHA’lar üretildi.
İstiklal ve istikbalimizin teminatı İHA/SİHA’lara bela okuyan önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu’na ses çıkarmayan Atatürk’ün vasiyetinden bahsedemez.
Şerefli Türk askerine yönelik kimyasal silah kullanıyor iftiraları karşısında tek kelime edemeyen Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ses çıkarmayan vasiyetten bahsedemez.
Atatürk’ün
Dünyanın hiçbir ordusunda seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir, dediği Türk ordusuna hakaret edenlere ses çıkarmayarak mı vasiyetine sahip çıkacaksınız?
Atatürk'ün vasiyetine sahip çıkmak;
Emperyalistlerin, bölücülerin karşısına dikilmek, milli ve yerli hamleleri savunarak, terör yandaşlarıyla kol kola girmeyerek, siyasi ikbali uğruna kapalı kapılar ardında pazarlık etmeyerek, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün belirttiği gibi Milli benliğe uzanacak her eli şiddetle kırdığımız, önüne dikilecek her perdeyi derhal devirdiğimiz gün, hakiki kurtuluşa yetişmiş olacağız, diyerek olur. 
Şehrimizde Atatürk’ün vasiyeti eski bir halde bir koltuğun üzerindeydi.
Şu anda yeni ve estetik bir şekilde yapılıyor. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vasiyeti 24 Eylül 2024 tarihinde şehrimize teşriflerinin 100.yıl dönümünde çeşitli etkinliklerle köşkün en güzel yerine asılacak.
Atatürk Köşkü’nün Ata’mıza yakışır bir şekilde tadilatını yaparak şehrimize kazandıran önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Murat Zorluoğlu’na teşekkür ediyorum. 

Atatürk’ün Vatan, Millet, Bayrak ve Devlet ile ilgili vasiyetleri de çok iyi bir şekilde akılda tutulmalıdır.

Editör: Haber Merkezi