banner277

Sürmene'deki Demokrasi Nöbetine 5 Bin Kişi Katıldı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimini 1.yıldönümü kapsamında Sürmene'de Milli Birlik ve Demokrasi günü etkinlikleri başladı.

Sürmene'deki  Demokrasi Nöbetine 5 Bin Kişi Katıldı

 Sürmene'deki  Demokrasi Nöbetine 5 Bin Kişi Katıldı 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

15 Temmuz 2016 hain darbe girişimini 1.yıldönümü kapsamında Sürmene'de  Milli Birlik ve Demokrasi günü etkinlikleri başladı. 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Türkiye’nin 81 ilinde eşzamanlı olarak nöbetlere başlandı. Trabzon'un tüm ilçelerinde olduğu gibi Sürmene'de de Snat Sokağında gerçekleştirilen programa Sürmene Halkı yoğun ilgi gösterdi.   15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilmek istenilen darbe kalkışımının yıldönümünde Sürmene’daki etkinlikler Milli Birlik Yürüyüşü ile başladı. Yürüyüş kortejinin Sürmene Meydan'dan Başlayan Hastane Altından tekrar Dönülerek Sanat Sokağında noktalan büyük yürüyüşünde binlerce insan FETÖ'ya lanet okudu. Sürmene Belediyesi Önünde Çeşitli etkinliklerle Kutlanan 1.Yıldönümünde Kur'an Okutuldu,Saygı duruşu ve  İstiklal Marşı ile Başlayan Demokrasi Nöbeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın konuşması ile devam etti.  

Demokrasi Nöbetinde Kızılay ve Sürmene Belediyesi Vatandaşlara ikramlarda bulundu. Demokrasi Nöbetine Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Sürmene Garnizon Komutanı Yüzbaşı  Halis Doğan,Sürmene Emniyet Müdür Vekili,Sürmene Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Revi,Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Aydın Bayraktar,MHP Sürmene İlçe Başkanı Hamit Küçükali,Sürmene İlçe Spor Müdürü Kağan Seymen, Kızılay Başkanı Rauf Seymenoğlu,Sürmene Müftüsü Abdil Celil Çakar ,Belediye Meclis Üyeleri,Sürmene Esnaf Odası Başkanı Selahattin İsmial Oğlı ,Muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı. Sürmene'de Demokrasi Nöbeti yarın geceye kadar devam edecek .

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2017, 05:01
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273