banner277

17.Tonya Tereyağı Ve Kültür Festivaline Davet

onya Belediye Başkanı Osman Beşel ve Düzköy Kaymakamı - Tonya Kaymakam vekili Mustafa Emre Kılıç, bu yıl 17.’si düzenleyecekleri Tonya Tereyağ Kültür ve Sanat Festivali için Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde bir basın toplantısı düzenlendi. 24 – 25 Ağustos tarihlerinde Tonya’da düzenlenecek festivalde Zeynep Başkan, Sait Uçar, Onay Şahin, Hüseyin Aydın, Özkan Pekin, Cengiz Selimoğlu, Mustafa Şafak, Neşat Aydın, Kurtuluş Eyibil, Aydın Sümer, Faik Pala, Selahattin Yanık ve Ayhan Oğuz sahne alacak. Toplantıda konuşan Beşel, “Festivaller değerlerin tarifi, birlik ve beraberliktir. Festivaller bir nevi sosyal bayramlarımızdır. Tonya tereyağı olumlu referanslarla tarihi belgelerde yerini alarak bugüne gelen ve bugünde aynı olumlu referanslarla damgasını vuran ürünümüzdür. Tonya tereyağı coğrafi işaret alacak” dedi.

17.Tonya Tereyağı Ve Kültür Festivaline Davet

17.Tonya Tereyağı Ve Kültür Festivaline Davet

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ve Düzköy Kaymakamı - Tonya Kaymakam vekili Mustafa Emre Kılıç, bu yıl 17.’si düzenleyecekleri Tonya Tereyağ Kültür ve Sanat Festivali için Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde bir basın toplantısı düzenlendi.
24 – 25 Ağustos tarihlerinde Tonya’da düzenlenecek festivalde Zeynep Başkan, Sait Uçar, Onay Şahin, Hüseyin Aydın, Özkan Pekin, Cengiz Selimoğlu, Mustafa Şafak, Neşat Aydın, Kurtuluş Eyibil, Aydın Sümer, Faik Pala, Selahattin Yanık ve Ayhan Oğuz sahne alacak. Toplantıda konuşan Beşel, “Festivaller değerlerin tarifi, birlik ve beraberliktir. Festivaller bir nevi sosyal bayramlarımızdır. Tonya tereyağı olumlu referanslarla tarihi belgelerde yerini alarak bugüne gelen ve bugünde aynı olumlu referanslarla damgasını vuran ürünümüzdür. Tonya tereyağı coğrafi işaret alacak” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273