BİZ ‘HAL’DEN ANLARIZ!

746A02C3 5Df8 4472 8E8A A7C03Aecfaa1

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Aydın, Trabzon Meyve ve Sebze Toptancılar Hali’nde esnafı ziyaret ederek sahur yaptı, talep ve önerileri dinledi. Aydın, 31 Mart seçiminin ardından göreve geldiğinde hep birlikte istişare halinde, sorunlara çözüm bulacaklarını belirtti. 
697025D6 77E6 49F0 B2F4 Fa4C251163D3

Cumhur İttifakı MHP İl Başkanı Ayar’dan Başkan Genç’e Ziyaret Cumhur İttifakı MHP İl Başkanı Ayar’dan Başkan Genç’e Ziyaret

EN HIZLI KATKI SUNULACAK

Aydın, “Şehrimizde vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırma noktasında gelecek makul tüm fikirlere açığız. Ziyaretlerimizde aldığımız talepleri değerlendirip, çözüm bulma noktasında girişimlerimizi gerçekleştiriyoruz. 31 Mart’ta göreve geldiğimizde ortak akılla ilçemize en hızlı şekilde katkı sunacağız.” ifadelerini kullandı. 
B526Da13 Bd7D 4227 A167 Fd5349B17Bb9

EL ELE VERECEĞİZ
Aydın şöyle devam etti: “El ele verip ilçemize hizmet edeceğiz. Ortahisar’da hizmet zincirini güçlendirmek için çalışacağız. Esnafımızın halinden biz iyi anlarız, yaşanabilecek sıkıntılar olduğunda bunları istişare ile ortadan kaldıracağız. Bundan önceki süreçte Ortahisar Belediyesi’nde yükselen hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartmak istiyoruz. Trabzon’a çok faydalı hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

TAM KADRO ZİYARET

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç ve AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi de Trabzon Meyve ve Sebze Toptancılar Hali’ne gerçekleştirilen ziyarette yer aldı.

Editör: Haber Merkezi