Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Ortahisar Belediye Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç ile AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi,Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan'ın da katıldığı buluşmada, iş dünyasının yerel yönetimlerden öncelikli talepleri dile getirildi.

D0602222 C080 4Bc7 A028 F6E41Ef7Ca87

GAYRETLERİ 
TAKDİR EDİYORUM

Buluşmada konuşan Aydın, “İş insanlarımızın şehrimizin sanayi olgularını ortaya çıkarma noktasında yapılan gayretlerini takdir ediyorum. Yerel yönetimler olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ahmet Metin Genç Başkanımızın Ortahisar’da yapmış olduğu projelerde iş insanlarımıza büyük destekleri oldu. Bundan sonra da, Büyükşehir Belediyesi’nde Ahmet Metin Genç Başkanımızın yapacak olduğu projelerle birlikte, biz de Ortahisar Belediyesi olarak kendisine sunacağımız katkılarla iş insanlarımızın bir nebze de olsa ihtiyaçlarını giderebilirsek ne mutlu bize.” İfadelerini kullandı.

4Fd65C99 6Df6 4B42 Bc92 3Cb08Ad759A1

BİZE GÜÇ VERİYOR

Yerel yönetimlerde başarı için ortak aklın önemine değinen Aydın, “Şehrin bileşenlerinden gelen ortak akılla yürüyelim noktasındaki görüşler gerçekten bize de güç veriyor. Bugün yerel yönetimlerde başarılı olabilmemiz için ortak aklı ortaya koymamız lazım. İş insanlarımızın projelerimize destek vermesi ile birlikte ortaya koyacağımız çözüm önerilerimiz halkımızın birçoğunun memnuniyetini sağlayacaktır.” açıklamasında bulundu. 
I M G 0633

TOPLUMUN ORTAK 
PAYDASI İLE ÇALIŞACAĞIZ

Aydın açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Ben yaptım oldu olgusu ile değil de toplumun ortak paydası ile çalışarak ortaya koyacağımız projelerimiz halkımıza daha iyi hizmet sunacağından, böylelikle sıkıntıların da ortadan kalkacağını düşünüyorum. Odalarımızın ve üniversitemizin ortak görüşe katkı vermesi ile birlikte şehrimizin en iyi yere geleceğine inanıyorum. 31 Mart seçimlerinden sonrası için ortak çalışma gerçekleştireceğimize olan inancım ile şimdiden herkese teşekkür ediyorum.”

I M G 0697

I M G 0629I M G 0636I M G 0631I M G 0630

Editör: Muharrem Altıntaş