AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, AK Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın, Cumhur İttifakı ortakları Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ömer Ayar, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ali Osman Yılmaz ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Mehmet Aydın ile görüştü.

CUMHUR İTTİFAKI İLE GÜÇLÜ TÜRKİYE

Cumhur İttifakı ortakları ile görüşen İl Başkanı Mumcu, “Bizim hedefimiz bir. Çıkarları uğruna bir araya gelenlerden değiliz hamdolsun. Tek çıkarımız Türkiye Yüzyılı’na damga vuracak bir lider ile yolumuza devam etmek” dedi.

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’den Teşekkür Mesajı Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’den Teşekkür Mesajı

HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALDI

Seçimi tekrar kazanacağız diyen Dr. Mumcu “14 Mayıs seçiminden önce bize parmak sallayan muhalefetin hevesleri kursaklarında kaldı. Bu seçimin kaybedeni bellidir. Biz seçimin kazananı olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden oylayacağız. Daha iyi, daha güçlü kazanmak için yeniden tasdik edeceğiz. Öyle bir seçime gidiyoruz şu anda. Elhamdülillah şehrimizde ve ülkemizde çok güzel bir hava var. Çalışmalarımıza 28 Mayıs’a kadar devam ederek Fatih Sultan Mehmet’in 29 Mayıs’ta İstanbul’u fethettiği gibi Türkiye’nin ikinci yüzyılını başlatacak olan Türkiye’nin Fatihini tekrar iktidara getireceğiz inşallah” diyerek sözlerini noktaladı.